Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki nem diákszövetkezetnél...

Aki nem diákszövetkezetnél dolgozik diákként, hogy talált magának nyárra munkát?

Figyelt kérdés
Sehova sem kellek a diákszövetkezeteknél, mindig csak "majd keresünk", "majd hívunk" stbstb. Már elegem van, így nem lesz a nyárra munkám. Hol találhatnék máshogy munkát? Cégeknél?
2011. jún. 19. 18:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Én úgy csináltam,hogy ahol láttam h keresnek munkást, oda besétáltam és érdeklődtem. Amúgy egy cukrászdában dolgozom.
2011. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
én is 3-4 helyen voltam, és nekem is ugyanezt mondták. annyi volt még, hogy fel lehetett íratkozni, hogy mi érdekelne. ezt meg is tettem, de nem hiszem, hogy hívnának. mondjuk már amúgy is mindegy, mert a Fürge Diáknál találtunk mezőgazdasági munkát. nem lesz egy leányálom, de ez van. azt kell elvállalni, ami éppen van.
2011. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én azt sem látom, keresnének valahova munkást. :( Főleg így, hogy tapasztalatom sincs semmiben...
2011. jún. 19. 19:08
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, hát én fél éve töltöttem ki egy hasonlót, hogy mikor érnék rá stb., azóta sem kerestek. Bár csak lenne valami, amihez nem kell végzettség (nem ilyenek, amik vannak a megyénkben: felszolgálói, informatikai végzettséget igénylő munkák).
2011. jún. 19. 19:10
 5/11 anonim válasza:
Hol laksz amúgy?
2011. jún. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Vas megye...
2011. jún. 20. 18:57
 7/11 anonim válasza:
Én is régóta keresek munkát, de eddig semmi:S Pedig rengeteg iskolaszövetkezetnél regisztráltam, önéletrajzokat adtam be... Az a baj, hogy a legtöbb helyre protekcióval lehet bekerülni:/ Legalábbis én így tapasztalom.. (19/L)
2011. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én regiztem neten 1-2 munkahirdető oldalon, nem volt jó választás... Éjjel is egyfojtában csörög a telóm és szivatnak minden hülyeséggel.
2011. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon sok a kamu munka, óvatosnak kell lenni. :S

Egyébként szerintem is ismerősi alapon megy a diákmunka közvetítőknél a dolog...

2011. jún. 22. 12:54
 10/11 anonim válasza:
Igen.:( És nagyon szerencsésnek kell lennie az embernek, hogy neten tényleg ne kamu munkát fogjon ki az ember.
2011. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!