Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kb. mennyit keres egy banki...

Kb. mennyit keres egy banki alkalmazott?

Figyelt kérdés

Pl. egy bakban dolgozó ügyfélreferens, vagy egy pénzügyi tanácsadó havonta mennyit kereshet?

Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Mondjuk ha családtag dolgozik bankban akkor megkérdeznétek légyszi?


Köszönöm ha valaki válaszol!


2011. jún. 20. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikről én tudok: 150.000-től, ha valamilyen magasabb beosztásban van, akkor felfelé... Persze, ez bankfüggő teljesen, de múltkor elcsodálkoztam alaposan a fizetéseken....
2011. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
150. 000 minimum? Ez komoly? Ez az amit kézbe kap vagy ebben benne vannak egyéb juttatások is?
2011. jún. 20. 15:47
 3/7 anonim ***** válasza:
én jópár éve kaptam 150 bruttót-2002ben- kezdőfizunak,most egy ismerősom 250 bruttót kap,plusz cafeteria. és nem mellesleg kedvező hitelek is vannak
2011. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na ez szép. Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 20. 15:49
 5/7 anonim ***** válasza:

mostohanővérem dolgozik egy bankabn évek óta,simán megkap egyedülállóként olyan hiteleket-jóval kedvezőbben ráadásul-amihez egyébként még a bugyidat is megnézik és minimum házasnak kelle lenni 10 gyerekkel.. :)


neki van már így kocsija,lakása..


ha van ilyen lehetőséged,mindenképp vállald be.


ja,és ő pluszban a hitelek mellé biztosításokat is kínál,amiért meg jutalékot kap,ha ügyes-és miért ne kötne valaki pl hitelfedezeti biztosítást-akkor plusz 30-50 e is összejöhet még.


és :"egy banki

ügyfélszolgálatos kiváló angol nyelvtudással nettó 270 ezer

forintot vihet haza. A fejvadász szerint ezek az adatok is megfelelnek a

valóságnak. Ugyanakkor a pályakezdők bérét számos tényező -

például az első benyomások, az illető nyelvtudása és a

személyiségjegyek - is nagyban befolyásolhatják."

2011. jún. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
netto 120-150 az alja.
2011. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy felsőfokú banki szakügyintéző képzésre járok. Most vagyok a 6 hetes gyakorlaton és fogalmam se volt, hogy pályakezdőként illetve később mennyit kereshetek ha eltudok helyezkedni ezen a területen..


Köszönöm a válaszokat. :)

2011. jún. 20. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!