Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mennyit keres egy könyvelő?...

Mennyit keres egy könyvelő? és mennyit egy banki alkalmazott?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Banki alkalmazott - attól függ, milyen munkakör, milyen bank. kb nettó 140ezret kap egy barátnőm irodában úgy, hogy már 5 éve bankban dolgozik.
2011. júl. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Könyvelő-ha sima, akkor min. bruttó 94ezer ez a szakmai minimálbér, ettől feljebb mehet csak.
2011. júl. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A banki alkalmazottak bére nyilván függ a beosztásuktól. Pl. egy marketinges ismerős, nem vezető beosztásban 240 nettót keres. Gondolom az ügyfélszolgálatos/pénztáros stb. jóval kevesebbet, a vezetők jóval többet.
2011. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én könyvelő (is) vagyok. "Magyarul" gazdasági ügyintéző. Ebbe sok minden belefér a könyvelés kívül. Komárom-Esztergom megye, bruttó 125.000 Ft. 25 éve a szakmában!
2011. júl. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na én pont ezért fogok elhúzni innen minnél előbb.
2011. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!