Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik rosszat "választanád"?...

Melyik rosszat "választanád"? (létszámleépítés)

Figyelt kérdés

A munkahelyünkön létszámleépítés lesz.

2 lehetőségem van:

1. aláírom hogy részmunkaidőben alkalmaznak a fizetésem 80%-ért :( vagy

2. megkockáztatom hogy engem küldenek el végleg:(


2011. jún. 20. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az elsőt választanám.
2011. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én a második verziot választanám, nem alkudnék meg, ha jo vagy ugyis kelleni fogsz, ha netalántán mégse, találsz jobbat
2011. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elsőt, közben pedig lassan nézelődnék, van-e másik munkalehetőség.
2011. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire kellesz nekik, illetve mennyire van szükséged a munkára.
2011. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy milyenek a körülmények. Én a másodikat választanám de azért, mert a férjem jól keres és fiatal vagyok, nem dőlne össze a világ, ha 1-2 hónapig nem találnék állást.


Ha viszont te már 40 felett vagy mondjuk, fő kereső vagy a családban, netán gyerekeid is vannak, akiket el kell tartanod, akkor inkább az első verziót válaszd szerintem.

2011. jún. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1.

Mert akkor még mindig van valami "biztos", ami mellet tudsz vállalni még egy részmunka időt, meg tudsz mellete keresni egy másik fő munka időst is.De addig is amíg nem találsz, van valami.

2011. jún. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!