Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan, aki utál a...

Van itt olyan, aki utál a jelenlegi munkahelyén dolgozni?

Figyelt kérdés
Miért?
2011. jún. 21. 10:10
 1/10 anonim válasza:
Szerintem több millóan vannak így:)
2011. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

igen. van. miért? mert a főnököm időnként annyira agresszív hogy félek vele vitatkozni.

szakmunkás vagyok. télen csak kevés meló volt ezért nem vettem bérletet. mondtam neki hogy megegyeztünk a kollégával menjen ő be a műhelybe mert 3 buszjegyet kell vennem és az több mint 900 forint. erre elkezdett teli torokból ordítani hogy azt teszem amit ő mond pedig a kolléga jobban csinálta volna meg a feladatot mint én. tapasztaltabb és jobb a kézügyessége is.

2011. jún. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én! :)

Miért? Nem becsülnek meg, egy köszönömöt nem hallottam még, nincs előrelépése lehetőség, nem fizetnek meg.Másrészt az emberek közötti kapcsolat. Miért baj ha nem beszélem ki a másikat a háta mögött? Nem érdekelnek mások privát dolgai! Ha jól csinálod a munkát és nem maradsz bent túlórázni "féltékenyek" az emberek...Ha jó kedvű vagy az a baj...és marad a nyalizás. Nem bírom elviselni.Én nem tudok ilyen ember lenni.

Természetesen új munkahelyet keresek, de a mai helyzetben...

2011. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, én is új munkahelyet keresek!Bár már fél éve semmi! Nálam az a leggyakoribb, hogy nem ismerik el a munkámat, pedig lelkiismeretesen dolgozom! Tök elegem van!
2011. jún. 21. 10:24
 5/10 anonim ***** válasza:

10.18as vagyok.

én a megyeközpontban lakom és még így is felmegyünk pestre melózni időnként pedig az kb 240 km-r. sokat gondoltam rá hogy felköltözöm pestre mert ott több a munkalehetőség és jobban is megfizetnek. csakhogy hiába kapnék ott 40 ezerrel többet egy garzont se tudnék kifizetni belőle és a családomat és a barátaimat is elveszíteném.

2011. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szintén itt vagyok én!

Például azért is utálom a jelenlegi munkahelyemet,mert kétszínű semmirekellőkkel vagyok körbevéve,megszakadok a munkámban,és mégis én vagyok a lusta,miközben másik kollégáim csak benyaltak a főnököm főnökének,így ők a jó fejek.Vagy mondjuk mert heti 6 napot dolgozom 3 műszakban havi 75-80ezer ft-ért......

2011. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Milyen beosztásban, milyen végzettséggel dolgoztok ezeken a helyeken?

Én is most fogok munkát keresni.

Bocsi az offért!

2011. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én az utolsó előtti vagyok.

Műszaki végzettséggel(viszonylag jól keresett,de pályakezdő vagyok,így nem kellek) egy multinál csicskás vagyok.Ez van sajnos.:S

2011. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Milyen beosztásban, milyen végzettséggel dolgoztok ezeken a helyeken?"


bádogos vagyok. hivatalosan szakmunkás. 7 éve csinálom. félek nekilállni valami újnak mert a kiköltözés bizonytalan és a cégalapítás még rosszabb. csak egyszeri próbám van. jelenleg azt próbálom intézni h maszekba dolgozzak. a főnök úgytudom 6*osát megkeresi az én fizetésemnek. nagyon sajnálnám ha a spórolt pénzem elveszne ezért próbálok kicsiben. nincs jogsim ezért keresni valakit aki fuvaroszna. múltkor is a főnök elkért 60 ezret 1 napi munkáért én meg kaptam a szokásos 4 ezret. az anyagdíj még ha úgy számolok hogy nem cégként veszem és nem nagyban még úgy is csak max 10 ezer lett volna.

hosszú nap lenne ,de egy nap alatt 50ezer nem lenne rossz.fél havi fizetésem.

2011. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

10:21-es vagyok. Egy egészségügyi intézmény csoportnál vagyok, pénzügyi osztályon.

Van egy főiskolai OKJ-m illetve közgazdász alapszakra járok.

2011. jún. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!