Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajz írásában valaki...

Önéletrajz írásában valaki segítség?

Figyelt kérdés
Ha letöltöm az europass mintáját, elég csak beírni az adataimat, vagy azért formázzam meg, hogy ne tűnjek "lustának", hogy csak ennyi időt szántam rá? Szerintetek? Ti hogy csináltátok?
2011. jún. 21. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én teljesen önálló önéletrajzot írtam. Szerintem tégy te is így, mert jóval igényesebbet össze lehet hozni. Mintának jó, ami neten van. Felül az elérhetőségek, mellette fénykép. Alatta a személyes adatok, alatta a cél: pl szakmai fejlődés, stb (középre igazítva..). Alatta az tanulmányok, ez alatt a készségek (mikhez értesz), ez alatt a publikációk (ha vannak). Szépen igényesen, áttekinthetően, 1 oldalnál max a publikációs lista miatt legyen hosszabb.
2011. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

van ahol az europassosat kérik csak kitöltve,és kész,ragaszkodnak hozzá

azon formáznivaló nincs,csak kitörlöd amihez nem tudsz irni (pl művészi készségeket töröltem)

2011. jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik az europass-os önéletrajz, csináltam magamnak sajátot, dizájnosabbat. Szerintebb jobb. Ha vhol azt kérik, akkor persze oda azt küld, de szerintem ez ritka.
2011. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igényesebb, ha saját kézzel csinálod, akkor látszik, hogy 5 percnél többet foglalkoztál vele, és nem csak kitöltötted az adatokat.

Ha én munkaadó lennék, biztosan a saját készítésűt preferálnám.

2011. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetőleg valami egyénit csinálj. Az Europass pocsék, sokáig tart kimazsolázni belőle a lényeges információkat, a legtöbb munkaadó utálja. Olyat csinálj, ahol hangsúlyos helyen vannak a legfontosabb és a rád legjobb fényt vető dolgok, számolj azzal, hogy könnyen lehet, hogy csak rápillant a munkaadó a papírra, nem bogarássza végig. Akkor viszont azt lássa, ami egy pillantással meggyőzi arról, hogy te kellesz nekik.
2011. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!