Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire éri meg a ZEPTER...

Mennyire éri meg a ZEPTER cégnél a diák munka?

Figyelt kérdés

Találtam egy álláshírdegést, mi szerint a zepter cégnél telefonon kéne egyeztetni időpontokat ügyfelekkel,

heti 3nap és napi 4óra kötelező, a fizetés teljesítmény alapján van.

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek mennyire megbízható ez a munka?

Mert több ismerősömtől is halottam, hogy van olyan is, hogy nem fizetnek a végén, és hogy az az összeg amiért már meg is érné, nem is lehet nagyon teljesíteni stb.

Azt sem tudom, pontosan, hogy íratnak-e munka szerződést...


Bárki akinek volt velük kapcsolatos tapasztalata (főleg a 13.kerületi zepterrel) az légyszíves írjon nekem, bármilyen információ érdekel!


2011. júl. 13. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

A jutalékos (teljesítménybéres) munkákat eleve fenntartásokkal kell kezelni, a Zepter meg maga is megér egy misét..


Időpontot egyeztetni? Elmondom, mit takar. Felhívni Kovács Jánosnét azzal a kamu dumával, hogy gratulálsz, nyert egy Zepter akármit (tálat, edényt, mindegy, a lényeg, hogy csábító ajánlat mert a Zepter termékek elég népszerűek), menjen érte.


Kovácsné persze örül, mint majom a farkának, meg sem fordul a fejében, hogy vajon hogy a francba sorsolhatták ki, mikor semmilyen nyereményjátékra nem jelentkezett. Bemegy a "nyereményért", ott végig kell hallgatnia egy előadást, amivel próbálják egy MLM-rendszerű (piramisjáték) szektába bevenni. Persze az ajándékát megkapja, amiben csalódik, mert nem tál, nem edény, csak egy kanál. Meg ha már ott van, nézze meg a katalógust, vegyen valamit.


Hát kb. ilyen. És ugye a legtöbb embernek nincs ideje, vagy van annyi esze, hogy feltűnjön, hogy ez átverésszagú, és nem fog elmenni. Így te csak azok után kapsz fizut, akik elmennek. Magyarul lehet, hogy bent ülsz négy órában a semmiért.

2011. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosan így van, ahogy az előttem lévő írta. Én is elmentem erre az elbeszélgetésre, ect.. mikor kiderült, h csak az után kapok pénzt, és az olyan bizonytalan, mint a kutya vacsorája, és h a saját telómról kell intézni akkor hagytam is az egészet.

De egész jól dumált a hapi, megnyerő külseje volt, de hát neki ez a munkája...jött azzal, h milyen jó a zepter és márka név ect..

2011. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem jó kis meló ez!Semmi baj nincs a céggel, csak sokan csesznek dolgozni, mikor ott a lehetőség! Aztán azt mondják nincsen munka! Pedig van, csak sokan válogatnak, hogy milyen cég ez Zepter! Tényleg rossz cég, mert munkát ajánl! Az ilyenek csak éhezzenek. Először én is vaciláltam, de nekem nagyon bejött. Tisztán megkeresek havonta 180.000 - 240.000 Huf között.(egyéni vállalkozóként csinálom, minimálbéren jelentem be magam.) Bele kell jönni, de szerintem jó munka.
2011. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

14.03-as Nagyon tájékozott vagy, az MLM az nem piramisjáték.

Ha a többi is ilyen igaz, amit írtál, akkor a kérdező, most nagyon okos lett.

Kérdező: Ha hiszel a termékeiben akkor csináld, ha nem akkor ne fogj bele. Van akinek bejön ez a munka, van akinek nem.

Ha nem írnak szerződést, az gyanús... Előbb kérdezz, mielőtt bármit aláírsz!!

2011. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!