Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Területi képviselőként dolgozi...

Területi képviselőként dolgozik valaki?

Figyelt kérdés

Egy ilyen állásajánlattal találtak meg, de én teljesen tapasztalatlan vagyok még a témában.


Belépéskor adnának pénzt, illetve fél évig fix pénzt is, utána embereket kéne felkeresni, és a megkötött üzletek alapján lenne fizetés (gondolom házalás?). Mindezt vállalkozóként kellene csinálni (nem tudom, ez mit jelentene rám nézve), közben pedig képzésekre kellene járni, ahol megtanítanak jól értékesíteni.


Nagyon kedves, előzékeny volt a férfi, akinél voltam megbeszélésen, de valahogy olyan kamuszagú nekem ez az egész. Félek, hogy nem csak pénz nem lenne a dologból, de még én szívnám meg valami rejtett költség miatt. Kéne a munka, de nem akarok pofára esni.


Szerintetek?


2011. jún. 23. 09:32
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja, és egy biztosító cégről van szó.
2011. jún. 23. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!