Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan aki pénztáros?

Van itt olyan aki pénztáros?

Figyelt kérdés

19 éves lány leszek és diákmunkára jelentkeztem pénztárosnak..tudnál mesélni róla? milyen hamar lehet belejönni?vagy nem fogom elszámolni a visszajárót?vagyis a gép kimutatja?mi az előnye és a hátránya ennek a munkának?


Kort és nemet is írjatok!


Jó tanács mire figyeljek majd oda?

Vagy neten lehet találni valahol segitöt hogy ne parázzak annyira töle?


2011. jún. 29. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a C.O.R.A.-ban vagyok, évek óta.És még soha nem volt hiányom.Nagyon oda kell figyelni, de mindent mutat a monitor.A különböző fizetőeszközökkel van a baj.Az utalványok, bankkártyás fizetések, visszárú bónok, stb:F

2011. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hello.

Én 20 éves férfi vagyok és a DM-ben melózok pénztáros-árufeltöltő pozícióban(rébusz által)

Hát nekem viszonylag jól kezdődött egymás után 3x volt 0-ás kasszám.

Voltak már kisebb hiányaim is.(50-300ft) de ez miatt sose vontak még le tőlem.

Elsőnek beledobtak a mélyvízbe mert egy elég forgalmas helyre küldtek és ott volt a "betanítás"..

Hát pár dolog kimaradt és ez miatt egyszer át kellett könyvelni egy bankkártyás fizetést(american expressz kártyát nálunk máshova kell sorolni -.-)

De nagyobb problémám nem volt.

Főnökök ált jófejek de vannak kivételek.

Sokat szoktam beszélgetni a biztonsági őrökkel így azért nem mindig olyan uncsi ha nincs sok vásárló.

Ha vannak kuponok a boltban akkor arra figyelj oda.

Kis angol tudás sem hátrány:D


Am a gép mindent kiszámol helyetted ne aggódj, bele fogsz jönni!

Sok sikert!:)

2011. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!