Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha betöltöm a 18at, lehetek a...

Ha betöltöm a 18at, lehetek a Tescoban pénztáros annak ellenére, hogy alacsony vagyok?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban leszek 18 éves és nyári munkára szeretnék menni a Tescoba mint pénztáros. Az a bajom, hogy alacsony vagyok (155 cm ). Ez baj?
2011. máj. 27. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem akadály. Osztálytársam pénztárosként dolgozik és alacsonyabb nálam. (Én 154 cm vagyok)
2011. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem sem lesz ez akadály:)

Gondold csak végig, mikor vásároltál eddig a Tesco-ban, bizonyára láttál már alacsony eladókat (én speciel szép számmal).

Szóval ha oda szeretnél menni, biztos felvesznek...;)

2011. máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizonyos hogy a munkaadó nem a testmagasságod alapján fogja eldönteni hogy alkalmas vagy-e a poszt betöltésére.
2011. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De édesvagy :D :) próbáld ki a gólyalábat ;)

na vicc félre, nem baj az :) én nem nagyon láttam kicsit de nagyon dagadtat igen. alig fért el a székbe. :)

2011. máj. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!