Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valakinek nagyon szüksége...

Ha valakinek nagyon szüksége lenne pénzre akkor ez nem zavarná?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit hastáncon ismertem meg. Elégé jóban vagyok vele. Mondta hogy majd mennek ki Angliában. Kint is vannak rég óta. Most munkát keres de nem nagyon talál. Én mutattam neki egyet. De azt mondta hogy nem jó mert hogy 2 3 óra lenne oda az út. Számomra nem lenne ez gond örülnék hogy találtam egyet. Szerintetek ha nagyon kellene neki munka akkor megnézné? Vagy tényleg nincs értelme olyan munkának ami 2 3 órányira van?
2011. júl. 1. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon meg van szorulva, akkor nyilván megnézi. De ha nincs rákényszerülve, akkor tényleg nem feltétlen jó ötlet belevágni, mert ennyi utazás nagyon kimerítő, és így esélye sem lenne találni másik munkát.
2011. júl. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor vállalnám be, ha nem lenne mit enni! 2-3 óra rengeteg. Konkrétan nem élne nagyon. Család mellett meg szinte lehetetlen!
2011. júl. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az összesen 4-6 óra utazás egy nap, rengeteg. Meg az se mindegy, hogy mivel tudna menni, mert Angliában iszonyú drága ám a tömegközlekedés. Mondjad neki, hogy jelentkezzen be Jobcentre-be meg ingyenes munkaközvetítőhöz is, ha még nem tette volna meg.
2011. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most nézd, nem tudom hogy kint milyenek a viszonylatok, de itthon pl semmikép nem vállalnám.

Napi 2-3, legyen 2,5óra út az naponta 5 óra + 8óra munka (9 mert álltalában ha 8 órában dolgozol, akkor a munkahelyeden 9-et ott töltesz), az már napi 14 óra és nem mentél be haza fele a boltba.Otthon már csak épp anyi ideje van az embernek hogy lezuhanyzik és alszik.Nincs e mellet időd élni, takarítani, főzni ha van akkor a családdal lenni.

Napi 2,5 óra utazás (itt hangsúlyozom hogy az itthoni viszonylatokat nézem), az tömegközlekedéssel laza 80km, ami nem kevés útiköltséget jelent.Ha egy részét téríti a munkáltató, az akkor is sok.

Viszont ha saját kocsival jár, akkor reggel félálomba és délután hulla fáradtan levezetni 80-90km-t kész öngyilkosság, és szintén nem kevés pénz.

Szóval hacsak nem valami vissza utasíthatatlan ajánlat, akkor inkább lennék munka nélkül még 1-2 hónapig, de biztos nem vállalnám.

2011. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!