Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy van az, hogy valaki 8...

Hogy van az, hogy valaki 8 általánossal, vagy még annyija sincs, havi 200 000 - et keres, én meg két diplomával soha nem kaptam többet havi 90 000 Ft-nál?

Figyelt kérdés
Milyen területeken érdemes elhelyezkedni, ami kifizetődő, szerintetek?
2011. júl. 2. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szakmunkással 2004 ben elektronikai cégnél szalagvezetőként 175000 ft os alappal dolgoztam.
2011. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hol láttál ilyen embert? amúgy persze aki csókos az más kategóriába esik, ott nem a tudás számít.


milyen diplomád van és mihez értesz?

2011. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Teológia, újságírás. Szociális szférában dolgoztam eddig. Most call centerbe készülök, mert gyorsan kell valami állás.
2011. júl. 2. 19:02
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

ennyi a nagy titok, marhára nem keresett szakmákat tanultál. hittudományra nem kell sok ember, főleg itthon. Újságírás pedig szintén olyan ,hogy be kell előbb futnod, hogy esélyed legyen.


Viszont ha az újságírás valóban a véredben lenne, akkor vezetnél blogot, vagy valamilyen kisebb híroldalt ahol publikálnál, cikkeznél, interjúkat készítenél ,stb. Ezzel referenciád is lenne. De ugye a többség azt hiszi, hogy kikerül a suliból és mehet a menet. nem így megy, sajna.

2011. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
egyszerű! rossz szakmákat választottál! teológia? ez komoly? csak azért nem kapsz magas fizetést mert diplomád van. jó pénzt olyan diplomások kapnak akikre igény is van.(különféle mérnökök, mondjuk). És nem feltétlen kell diploma magas fizetéshez, én magam egy sima OKJ végzettséggel rendelkezem és Budapesten 225.000 Huf a fizetésem grafikus-designer-ként.
2011. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos tényleg nem valami értékes végzettséged van. Én ugyan nem vagyok diplomás de pincérként netto 350 alatt még nem kaptam Ausztriában.
2011. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

a felháborodás helyett inkább legyél kicsit élelmesebb és legalább az újságírói diplomádat próbáld hasznosítani, a teológiát szerintem pénzre váltani nehezen fogod. hihetetlen, hogy még leírni is képes vagy, hogy más (gyanítom véleményed szerint értéktelenebb) ember hogy mer többet keresni nálad, ha nincs olyan végzettsége mint neked.

nekem is van 2 diplomám, az egyiket hasznosítom is, de nem nézem, hogy a szomszéd tehene mitől kövérebb, szerintem szokj le erről a hozzáállásról, könnyebb lesz az életed.

2011. júl. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
63%
erre csak az lehet a magyarázat hogy az élet ****ar
2011. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!