Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaközvetítő irodánál...

Munkaközvetítő irodánál regisztrációs díj?

Figyelt kérdés

Itt a városban ahol élek van egy munkaközvetítő iroda, Ausztriába szerveznek munkát. A hölgy azt mondta, hogy alapból egy regisztrációs díjat kell befizetni, ami 10.000 Ft.

Ez máshol is így van??

Az egyik oldalon azt olvastam, hogy ezt törvény tiltja, de ha nem kérnek pénzt semmiért akkor ők miből élnek meg?

Az osztrák munka vajon valós munka lehet?

Köszi a válaszokat.


2011. júl. 5. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kérhetnek pénzt, én mindig azt olvastam ezzel kapcsolatban, hogy ha előre kérnek, az már eleve gyanús. És gondolom, ők abból élnek, hogy a munkaadók fizetnek nekik. Szóval csak óvatosan!
2011. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A rendes munkaközvetítők nem kérnek pénzt. Felejtsd el ezt.
2011. júl. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy 2004-es törvény kimondja, hogy nem kérhetnek pénzt munkaadók, úgyhogy nagy valószínűséggel átverés. Bár érdekes, hogy a meló-diáknál 3000 Ft a reg díj, ők miért szedhetik? Diákokat át lehet b*szni?
2012. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!