Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Attól, hogy engem választottak...

Attól, hogy engem választottak egy állás kapcsán amit nov 15. -én kezdhetek (de még nem írtam alá semmit) és a munkaközvetítő a munkaügyitől kikérte az adataimat, attól még kereshetek más munkát?! Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Nov 15 még messze van és nekem nagy szükség lenne a melóra, ha egy másik cég felvenne hamarabb akkor nem tartozok az előzőnek semmivel ugye?! Főleg h még nem írtam alá semmilyen szerződést... A munkaügyi kp. egyébként milyen adatokat ad ki?!
2011. szept. 29. 09:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, semmiféle kötelezettséged nincs, főleg, hogy még szerződést sem írtál alá. Ez tulajdonképpen "becsületbegyi" ügy, nem túl kellemes, hogy számítanak rád aztán mégsem mész. Én is voltam már így, elég kellemetlen volt felhívni a hölgyet, hogy tárgytalan az állás...
2011. szept. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!