Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy rövid levéllel együtt...

Ha egy rövid levéllel együtt emailben szeretném elküldeni az önéletrajzomat olyan helyekre, ahol épp nincs állás meghirdetve, akkor mi kerüljön abba a rövid levélbe?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Voltak itt már ilyen kérdések...

Legfontosabb, hogy jól előadd magad, és hihetően leírd, hogy miért akarod ezt a munkát!

Keress rá itt az oldalon a motivációs levél névre, voltak már jó tippek.

2011. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csináltam már ilyet, annyit írtam a levélbe, hogy Most költöztem vissza a városba, állást keresek, ha az önéletrajzom alapján megfelelek valamilyen megüresedett pozícióra a cégüknél, kérem, keressen a ..... telefonszámon." Két multinak küldtem el, az egyiktől fel is hívtak hónapokkal később, de akkor már máshol dolgoztam.

Az önéletrajzban úgyis ott van minden, ami lényeges, teljesen felesleges külön levélben ömlengeni magadról. Ha az önéletrajzban nincs semmi használható, akkor meg úgyis hiába.

2011. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!