Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvállalnátok egy telemarketin...

Elvállalnátok egy telemarketinges munkát diákként?

Figyelt kérdés
Call centerként van meghirdetve, azt mondták, értékesíteni kell, embereket hívogatni és egy terméket hirdetni. De úgy gondolom, ez elég pitizős, lelkileg nagyon megterhelő munka. Szerintem az első csúnyább, bunkóbb visszautasítás után sírva jönnék haza, nem bírnám lelkileg az ilyet, tudom, milyen bunkók tudnak lenni az emberek, különösen, ha telefonon zaklatják őket (engem is nagyon tud bosszantani, ha reklámokkal hívogatnak). Mit gondoltok erről, ti elvállalnátok? Diákmunka lenne, és ahhoz képest meg jól fizet. :(
2011. júl. 11. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

> Elvállalnátok egy telemarketinges munkát diákként?

Nem.


> (engem is nagyon tud bosszantani,

> ha reklámokkal hívogatnak).

Na ezért nem.

2011. júl. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. Csak hát nagyon kevés állás van a megyében, és nem merek válogatni, hátha hónapokig ezután nm találok mást... :(
2011. júl. 11. 09:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg, max otthagyod, de diákként nem nagyon szabad válogatni, ilyenkor mindent elvállal az ember. Engem is bosszantanak az ilyen zaklatók, de ha te nem vállalod, majd találnak vki mást, aki ugyanazokat az embereket hívogatja, akiket te hívnál. Én is kipróbáltam egyszer, de csak pár napig bírtam - putri falvakban kellett meggyőzni a főként nyugdíjasokat, hogy vegyenek 400 ezres porszívót....
2011. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs elég vastag bőr a képemen ehhez, eléggé magamra veszem a sértéseket, szidásokat, még a bunkó hangnemet is. :/ Ezért nehéz dönteni.
2011. júl. 11. 11:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne vállald el, jobb ha nincs jövedelmed. Amíg válogatsz, és rinyálsz addig nincs nagy baj.

Engem is sokszor hívnak, mindenfélével, termék, szálloda stb. mégsem küldtem el senkit sehova. Értelmes ember meg tudja, hogy neki ez a munkája. megköszöntem, elköszöntem kész. Bunkók mindenütt vannak, néha elég ha felülsz a buszra és akkor is beléd köt valaki, akkor nem utazol?

Egyébként meg most kezded az egyetemet, és már az első akadálynál így állsz hozzá, mit gondolsz mi lesz majd a munkahelyeken ahol megfordulsz? Ott is találkozhatsz bunkókkal, akkor kilépsz? Örülj hogy van egy aránylag jól fizető lehetőséged, nyelj egy nagyot, ha valaki elküld vagy légy nagyon-nagyon udvarias és akkor Te nyertél. Nem biztos hogy ő is észreveszi, de te nyugodt szívvel leteheted a telefon, te mindent megtettél.

2011. júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!