Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nincs valami megoldás?

Nincs valami megoldás?

Figyelt kérdés

Nem tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnék pénzt keresni februárig valahogy, mert akkar megy (szerintem utolsó turnéjára) a kedvenc énekesem (már nem annyira fiatal) és félek, hogy nem nagyon lesz több esélyem élőben hallani.. Az a baj, hogy januárban leszek 16, úgyhogy nem engednek semmi munkát még, de 29.én van a szülinapom és egy két hónap alatt nem hiszem, hogy összetudok gyűjteni akár 60-70 ezret, amit ehhez szeretnék.. lassan lesz ilyen 10zen valahány ezrem, és gyűjtögetem, de már nagyon elvagyok keseredve, mert a családomnak sincs annyi, hogy kitudják pótolni :(

Egy elkeseredett lány..


2011. júl. 11. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki ez az énekes és hol fog fellépni?
2011. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15 évesen iskolai szünetekben, iskolalátogatási igazolással és szülői beleegyezéssel vállalhatsz munkát----diákmunka-szövetkezeteknél pedálozzál ;)
2011. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az énekes: Cher. De nem tudom még hogy hol fog fellépni, de ha nem is jön Magyaro.ra akkor is remélem legalább a közelében fel fog lépni. És második köszi, anyukám már nagyon sok helyen megpróbálta még oda is mentük egy helyre és mindenhol azt mondták, hogy csak 16 évestől.. :(
2011. júl. 11. 10:05
 4/6 anonim ***** válasza:

ne anyád menjen, hanem te, persze, hogy nem ajánlanak semmit, ha annyi önállóság nincs benned, hogy személyesen menj!

törvény szerint dolgozhatsz már, más kérdés, hogy sok helyre 15 éveseket nem vesznek fel...mezőgazdasági idénymunkával próbálkozz

2011. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de ha a szüleid is szűkösen élnek, akkor nem inkább nekik kellene segítened anyagilag?!...

Hogy pl. könnyebb legyen szeptemberben az iskolakezdésed!

Inkább vegyél egy Cher koncert DVD-t és azt annyiszor megnézed, ahányszor csak akarod!!!

Nem lenne lelkiismeretfurdalásod 60-70 ezret kifizetni egy 2-3 órás koncertért, közben meg a szüleid güriznek a pénzért, hogy megvehessék neked a tankönyveidet?!...

Én a helyedben ettől lennék elkeseredve!...

2011. júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Anya mondta, hogy gyűjtsek. És a tankönyveimet ingyen kapom, mert sok a tesóm, és egy csomó mindent is, mert laktóz allergiás vagyok.
2011. júl. 11. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!