Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fura megoldás, de így lehet...

Fura megoldás, de így lehet szerintetek elindulni, gyakorlatot szerezni?

Figyelt kérdés

Ha tudom, milyen területen szeretnék dolgozni és vannak szimpatikus cégek, viszont nekem nincsenek kapcsolataim,

akkor olyat lehet, hogy írok pár ilyen cégnek, hogy szeretném kipróbálni magam náluk a szakmában?

És hogyan lenne megoldható, diákmunka gyanánt vagy esetleg gyakornokoskodás alatt? Egyáltalán lehetek magamtól gyakornok, ha nem tanulom azt a szakot, ami ehhez kell?

Én még nem tanulom ezt, ami érdekel, de szeretnék ilyen munkát. Szerintetek hülyének néznének ha írnék nekik, vagy ezt így lehet egyáltalán?


Sok kérdést tettem fel, de ha csak részben is tud valaki válaszolni, már az is jó lenne.


2011. jún. 21. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem próba-szerencse.Ha kiszemeltél egy céget, akkor nyugodtan írj nekik hogy mit szeretnél.

2 lehetőség van: -behívnak egy elbeszélgetésre és ha szimpi vagy nekik alkalmaznak önkéntesként

-elolvassák a levelet és a kukában landol, és holnap már nem is emlékeznek rá hogy valaki ilyen szándékkal megkereste őket.

Veszteni valód semmi kép nincs.

Sok sikert

2011. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor jó, én is ezen az elven vagyok amúgy.

Köszönöm a megerősítést! :)

2011. jún. 22. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!