Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik diákszövetkezetnél...

Melyik diákszövetkezetnél lehet 16 éves kortol munkát vállalni?

Figyelt kérdés
árufeltöltést szeretnék....
2009. márc. 31. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam árufeltöltő, bár 18 éves kortól, és éjszakásban! Nappal is csinálhatod, de kevésbé keresett ugy, vagy kasszásnak tesznek be akkor!

Amugy Rébusznál voltam, de van Pannonwork, Melodiák...

2009. márc. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

és mennyit kerestél?

mennyit dolgoztál?

és mi az hogy kaszásnak tesznek be???

2009. ápr. 1. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:

2006/2007-ben dolgoztam a tescoban éjszakás árufeltöltőként, az akkori órabérem 360 Ft + 15% éjszakai pótlék, azaz 415 Ft volt.

Este fél 10-reggel 6-ig (a fél óra az a kajaszünetek miatt volt), azaz 8 órát, ami 3500 Ft volt éjszakánként, ami nem volt rossz pénz, főleg diákként. Nah persze, nyilván hétvégente dolgoztam, tehát max 2 éjszakát hetente.

Nem kaszásnak, hanem kasszásnak tehetnek be, a pénztárhoz, tudod: pu-pu-pu, húzod le a termékeket :) mivel 18 év alatt nem mehetsz éjszakásba, ugye! De van délutáni pótlék is, a mértékét viszont nem tudom.

Remélem tudtam segíteni, kérdezz bátran!

2009. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jaj köszönöm:)
2009. ápr. 3. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!