Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Esküvőszervező vagy rendezvény...

Esküvőszervező vagy rendezvényszevező sulik, hol?

Figyelt kérdés
Sulineveket szeretnék mert gimis vok és szervező szeretnék lenni.Csak olyan sulit keresek ahol ezt lehet tanulni meg persze hol.L\17
2011. júl. 15. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hiába írod ki háromszor, nem fogsz választ kapni.
2011. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még valami: A szervezés nagyfokú önállóságot igényel. Te már ezen elbuktál.
2011. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Háromszor??Most irtam ki elsőnek.Am meg nem lehetne gy normális választ adni.Pffff
2011. júl. 15. 13:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Én normális választ adtam. Gondolj bele, ha a mennyasszonyt azt mondja, hogy ő kék rózsát akar az asztalra, akkor majd azt is itt fogod megkérdezni, hogy hol lehet kék rózsát kapni??!!
2011. júl. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Nézz utána a Pécs Emberi erőforrás Fejlesztési Karon. Én ott végeztem 4 éve és annak idején volt rendezvényszervező szakirány!

Kedves válaszadó! Egyik barátnőm esküvőszervező és amíg ki nem tapasztalta, hogy mit, hol mennyiért addig bizony a neten kérdezgetett, keresgélt máshogy ez nem megy úgyhogy fröcsögj máshol!!!

Kedves Kérdező sok sikert a pályaválasztáshoz!!!!!

2011. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Utolsó válaszadó vagyok!

OKJ-s képzésben Budapesten is Debrecenben is indul rendezvényszervező képzés.

2011. júl. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Előző válaszadó én is gondolkozok ezen a szakon még általános sulis vagyok, megkérdeznéd, hogy átlagban mennyit keres egy esküvőszervező mondjuk egy kisebb esküvőn? (100 fő)
2012. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!