Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Művelődésszervező főiskolai...

Művelődésszervező főiskolai végzettségű esküvőszervező oklevéllel hol találhat munkát?

Figyelt kérdés
A barátnőm ezen a szakon végzett,plusz most fogja megcsinálni az esküvőszervező tanfolyamot.Én mondtam neki,h.ez tök jó lesz,csak gondolom,Mao.-n még nincs úgy keletje.A TV-ben viszont látni a reklámokban a sok rendezvényszervezőt.A főiskolai diplomája és az oklevél elég ahhoz,h.rendezvényszervező legyen,ill.effektíve dolgozhasson egy esküvőszervező irodában?Mely városokban vannak ilyen irodák vagy efféle munkalehetőség?
2008. júl. 21. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem akarlak bennetek elkeseríteni, de a művelődésszervező, az nem rendezvényszervező. Az egyik bölcsész, a másik meg vendéglátó (vagy gazdasági) (szak)irány. A kettőnek annyi köze van egymáshoz, mint Gizikének a gőzekéhez.

Képeznek több helyen is rendezvényszervezőket, akkor miért vennének fel ilyen helyre egy művelődésszervezőt? Még akkor is, ha van esküvőszervező képesítése is.


Szóval el kell dönteni, hogy a művelődésszervezői végzettségével akar-e elhelyezkedni, vagy az esküvőszervezőeivel.

Az utóbbi adja magát, keresgéltek a neten, vagy a telefonkönyvben és kerestek végeket. Lehet nekik küldeni önéletrajzokat, motivációs levelet. Ha úgy 200at kiküldtök, akkor talán lesz egy-kettő visszajelzés.

Az elöbbi, az önkormányzatoknál, iskolákban, kiállítótermekben, színházakban kellhet. Elvileg. Gyakorlatilag sehol, mert többek között művelődésre sem nagyon van pénz.

2008. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
végeket = cégeket
2008. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Pénzhiány miatt ez a kettő szakma nem a legjobb választás.. első hsz válaszát én is jónak tartom, nagyjából ennyi a lehetőség...
2008. júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Majd azért próbálkozunk.
2008. júl. 22. 13:59
 5/5 anonim válasza:
100%
Nos, nem tudom h a régi művszerves képzésben tanultatok-e rendezvényszervezést,de mi az új andragógia szakon tanulunk,sőt 2 féléven keresztül is. Mivel a művszerv egy diplomás szak,a rendezvényszervezés meg egy tanfolyam ezért sztem logikus hogy dolgozhat rendezvényszervezőként. Mondjuk nálunk a suliba van olyan szakirányű képzés,hogy rendezvénymenedzsment,esetleg azt elvégezheti hozzá,de én ugy vélem,hogy simán mehet rendezvényszervezőnek enélkül is.
2009. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!