Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Calzedonia, Intimissimi,...

Calzedonia, Intimissimi, Tezenis munkával kapcsolatosan mik a tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
Nemrég jelentkeztem részmunkaidős állásra, be is hívtak és pár nap múlva lesz a próba napom. Valakinek valamilyen tapasztalata? Esetleg aki ott dolgozik? :)
2011. júl. 16. 18:30
 1/1 Grand Marnier válasza:
100%
Jelentkeztem én is Tezenisbe és Intimissimibe is. A fizetés mindkét helyen siralmas! Szó szerint nevetséges bérért dolgoztatnak havi min. 168 órát. A fizetés havi br. 115e Ft+ esetleges jutalék, ha eléred a kitűzött célokat. Tezenisnél van még juttatásként 17000Ft cafeteria, melynek egy része Erzsébet ut. a másik meg Sodexo ajándék utalvány (nyilván nem véletlenül Sodexo, mert ők is ezeket fogadják el, nehogy már kenyérre és tejre, vagy csekkekre költs a teljes bérkiegészítésedet...) Az elvárások természetesen mindenhol az egeket verdesik, értékesíts minél többet, add el a fél boltot és legyél kezes bárány. 25 év felett kár is jelentkezned mert az a felső korhatár!
2013. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!