Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kik keresnek 1 millió forint...

Kik keresnek 1 millió forint körül?

Figyelt kérdés

A másik kérdésem pedig azlenne hogy a villanyszerelők hogy keresnek(mennyi pénzt)magyarországban,és külföldön.

Most végeztem a 8 általánossal,és kicsit aztérzem hogy elrontottam az egészet,mert többet kellet volna tanulnom..Anyám aztmondja hogy nincs késő még,de nemtudom hogy mi legyek mert olyan 1millió ft körül akarok keresni...Tudom ez baromság,mert még az orvosok sem keresnek ennyit..

Talán ha katonának mennék..vagy kamionsofőrnek(apám az)..

Legyetek szívesek normális válaszokat adni!

köszönöm!


2011. júl. 18. 11:53
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Én ismerek olyan ember aki kb. annyit keres. a paksi atomerőműben dolgozik, és valami vezető. Szóval így gimnázium, majd egyetem villamosmérnöknek, aztán esetleg mér rá mesterképzés meg ilyenek, majd be a helyre gyakorlatra is meg stb, és persze ez nem kezdő fizetés, de mondjuk egy kezdő fizetés is mérnökként ott minimum 300E, aztán majd pár év múlva ahogy egyre feljebb mész a "ranglétán", lehet anynit keresni. Esetleg még elmehetsz politikusnak és szépen te is szedheted ki a pénzt az államkasszából, majd amikor valamit fejleszteni kell (pl. egészségügy) akkro majd széttárhatod a karodat, hogy boccs, nincs rá pénz. Jelenleg enniy jut eszembe, jajj nem még esetleg lehetsz egyetemen dékán, vagy rektor, ők sem keresnek rosszul, esetleg plasztikai sebész, ez most eléggé virágzóban van. Utolsó kérdésre, hogy a villanyszerelők menniyt keresnek tippem szerint itthon annyit, hogy pont nem halnak éhen, külföldön, ha kifogsz egy jó helyet akkor többet (sokkal).
2011. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy válassz szakmát, hogy az érdekeljen, lekössön. Mert olyan munkát végezni, amit nem szeretsz, minden pénz kevés.
2011. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm.

Hát igen,csak hogy az egyetemhez sok pénz kell a könyvekre meg stb.

És nemtudom hogy ezt megtudnánk-e engedni magunknak..

2011. júl. 18. 12:09
 4/20 A kérdező kommentje:
Igazából már mindegy mert már kiválasztottam..De megpróbáltam volna az asztalos munkát mert azis érdekelt..csak a szüleim nem engedték..mert apámnak a fél ujja odalett.az asztalos szakmában.
2011. júl. 18. 12:10
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Diploma nélkül csak úgy lehet 1 millió felett keresni, ha csinálsz egy saját vállalkozást, amivel befutsz. De mondanom sem kell, hogy ahhoz is kell tőke, és eléggé kockázatos dolog, vagyis bele is lehet bukni.


De biztos, hogy nem lesz könnyű, mivel ha sok ilyen állás lenne, akkor senki se menne továbbtanulni, hanem mindenki azt csinálná...

2011. júl. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ez igaz.Szinte mindenhez kel valamennyi kezdő pénz,hogy el lehessen kezdeni..
2011. júl. 18. 12:26
 7/20 anonim válasza:
100%

először is egy nyelvtankönyvet ajánlok neked, egyébként ha soloba nyomod a villanyszerelést, tehát nem beosztottként, hanem képes vagy saját talpon maradni, akkor azért 150-et könnyen össze lehet hozni szerintem

egyébként mindenki jól akar keresni, minél többet, de a magyar átlagfizetés 100ezer körül van, miből gondolod, hogy te jobb vagy mint az átlag? pl: nem tanulsz?

2011. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igazad van,csak félek hogy már késő..

De ha a középsulit végig jól tanulom,akkor mehetek tovább is,és még lehet belőlem valami "árammal foglalkozó"akárki..

Nemértek ehhez annyira..

2011. júl. 18. 13:06
 9/20 anonim válasza:
100%

hát a villanyszerelő a legalja az ilyen munkáknak, de nem is minimálbért keresnek, ha van egy kis eszük


nem a középsuli a lényeg, hanem az érettségi

2011. júl. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Mihez késő ember?

Most végezted el a 8 általánost..érettségid sincs...és a kutyát sem érdekli hogy milyen eredménnyel zártad ezt a 8 évet ha felvettek valami normális középsuliba..de még ha nem akkor is teljesen lényegtelen mivel a középsuli lényege az érettségi azt meg minden középiskola ad,utána meg mehetsz továbbtanulni ahová akarsz ha jól írod meg.

2011. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!