Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapesten 3,5 Millió forint...

Budapesten 3,5 Millió forint alatt lehet lakást találni?

Figyelt kérdés
Max 20nm-es pici garzonra gondolok
2011. jún. 16. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Max a cigányok mellett valami putriban.
2011. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de kicsi az esély rá, és valószínűleg elég sokat fogsz szívni a lakással, mert normális lakás ennyiért nincs.
2011. jún. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


Hirtelen ennyi... eszedbe jutott már valamelyik hirdetési portálon rákeresni?

2011. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nézegettem már, igen, ezeket is láttam. Az a baj az expresszes hirdetésekkel, hogy rengeteg noname ingatlanközvetítő "cég" hamis adatokat, valótlanul alacsony árakat ír a hirdetésbe, de ez csak azután derül ki, miután befizetted nekik a díjat, hogy kiadják az elérhetőségeket. Egyetlen lakást találtam, ami tényleg valós, 3,3millióért, meg is néztem a környéket, de olyan volt, mint amit az első hozzászóló írt.
2011. jún. 16. 23:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Vevőként én egyetlen ingatlanközvetítőnek sem fizettem.
2011. jún. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amúgy a linkeltek közül is a Hős utca meg a Diószeghy Sámuel utca gáz, ott tuti nem vennék lakást, még ennyiért sem. Viszont ilyen kicsi és olcsó lakások szinte csak ilyen gázos helyeken vannak.

Szóval okosabb lenne inkább valami más megoldást váalsztani. Miért akarsz ilyen kicsi lakást venni? Ezt néhány évig használod, aztán kész, ennyi, adhatod el.

Szerintem jobban jársz egy olcsó albérlettel, akár csak egy szobával - de úgy, hogy a pénzed addig befekteted egy viszonylag jól jövedelmező betétbe. Így az megmarad, és közben hozzá tudsz tenni akár.

Szobát már havi 30-40ért ki tudsz venni, egy normálisabb fizetés mellett (tehát ha nem minimálbért keresel) a minimálbér fölötti részt bőven félre tudod tenni, és pár év múlva, több pénzzel egy nagyobb vagy normálisabb helyen lévő lakást tudsz venni.

2011. jún. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább BP környéki faluban vennék egy kis házat és bejárnék, minthogy putriscigányok legyenek a szomszédaim.

A Hős utcának pedig még a közelébe se mennék, nemhogy ott lakni..

Pici garzonok talán vannak jobb helyeken is, de nyilván a sz@r helyen levő lakásoktól inkább meg akarnak szabadulni a tulajdonosok, így azokból van több a piacon.

2011. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem olyan vészes a Hős utca. Mi itt lakunk 1megállónyira s teljesen jó. Akkor inkább a Pongrácz telepen nézz körbe:)

Vagy tényleg vidéken.Pest közelében. De szerintem ilyen árban csak nagyon felujitandót találnál..

2011. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért?Kizárt.De még a cigányok lakta kerületekben sem.Talán egy emeletes bérház hátsó udvarában egy lepukkant mosókonyha,amit átudnál alakítani.Az egyik haverom 3 éve vett egy ilyet,1,2 millióért.Igaz ráköltött még egyet.
2011. júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!