Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Holnap kell mennem személyes...

Holnap kell mennem személyes elbeszélésre, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

illetve csütörtökön is lenne egy állásinterjúm egy másik cégnél.. az legyen mondjuk B cég a holnapi meg A cég..


szóval az A cégnél gondolom azt nem nagyon kéne mondanom hogy még máshova is mennék interjúra.. ha esetleg azt mondják felvesznek akkor mit mondjak? (mert persze akarok munkát, de érdekelne a másik cégnél is az interjú)


2011. júl. 18. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is. Ha minden rendben megy, és fel is vennének, és másnap már kezdhetnél is, akkor mond azt, hogy fogorvoshoz mész az éves szűrésre. Ez nekem már bevált.
2011. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2011. júl. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát nem akarlak elkeseríteni, de nem fogják rögtön azt mondani, hogy akkor holnap gyere...rendes cégeknél még akár hetek is hátra vannak....
2011. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!