Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Au pair külföldön? Tapasztalatok?

Au pair külföldön? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
USA-ba szeretnék menni au pair-nek. Ha valaki volt kinn, melyik ügynökség által?
2011. júl. 24. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egyéni szervezésben vagyok kint, bár nem az Usában... ha nem volt még előtte au pair tapasztalatod, akkor nem is ajánlanám, hogy rögtön ilyen messzire menj.

Az au pairkedés nem feltétlenül arról szól, amit sok fiatal hisz. Én nagyon jó családhoz kerültem még is akad olykor mélypontom, amikor legszívesebben pakolnék és indulnék haza, ámde még van egy hónapom, nem tehetem meg és az önérzetemnek és baromira rosszat tenne ha megfutamodnék. Egy próbának, illetve kalandnak jó volt, de szerintem nekem ez volt az első és utolsó alkalmam au pairként. :)

2011. aug. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ! én azért megpróbálom Usa-t, valahogy Amerika vonz :)

Te melyik országban dolgozol?

2011. aug. 3. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!

én is au pair vagyok.már az első nap arra gondoltam hogy el innen!! amikor beléptem a házuk ajtaján...azt a kuplerájt és koszt....és azóta is mindennap gondolkodom rajta.

már egy hónapja vagyok itt,a délelőttjeim takarítással telnek,mert nem kicsi a ház.nagyon kedvesek velem a szülők(persze,hogy ne menjek el)a gyerekek viszont neveletlenek,rendetlenek.


szerintem kezd európai országba,hogy könnyen hazajöhess,bármi történhet.


ha én elmegyek innen nem leszek többet au pair,az biztos.

2011. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nem túl jó hír. És hol vagy most kinn? Ügynökséggel mentél? És a takarításon kivül mit kell még csinálnod?
2011. aug. 17. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én most jelenleg Törökországban vagyok. Tényleg jó helyem van, nincs olyan gond, amit a második válaszoló leírt. A gyerekekkel olykor nehéz, de úri dolgom van, mindent megkapok, takarítónő jár hozzám is (külön lakás), így szinte alig van dolgom még is azt mondom, hogy azt hiszem egyszeri tapasztalatnak elég volt és ha messzire is jöttem (ezt egyáltalán nem bántam meg), azért ad egy kis biztonságérzetet, hogy ha minden kötél szakadna, akkor is hazajutnék fél nap alatt bőven.
2011. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!