Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az internetes álláshirdetések...

Az internetes álláshirdetések révén ki talált munkát? Mennyit keres Budapesten egy cégnél egy titkárnő, vagy egy bolti eladó pl. egy bev. Központ ruházati üzletében?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy butikban egy eladó lány (ismerősöm) 150 ezret keres? A főnöke (kereskedelmi végzettségű, fiatal lány), pedig 230 ezret. (nem írom le a "pláza" nevét illetve a márkabolt nevét)
2011. júl. 25. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Legfeljebb bruttóban...

Sajnos ennél jóval kevesebb fizetéssel számolj. Max. bruttóban adnak ennyit, ha pláza, ha nem pláza. De már az is jó fizetésnek számít.


Lehet interneten állást találni, több helyre is behívtak már, illetve a jelenlegi állásom is így találtam. (Egy hónapja dolgozom.)


Akkor kérdezz körbe, meg keress rá neten, hogy mennyi fizetést szoktak adni, ha már behívnak konkrét interjúra. Esélyes, hogy ilyenkor rákérdeznek a fizetési igényre is, és jó ha nem lősz nagyon alá vagy fölé.

2011. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én titkárnő féle voltam egy osztrák tulajdonú, nemzetközi hátterű cégnél a bp-i irodájukban, 354-et kaptam bruttó, plusz apróbb egyebek
2011. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ma már mindenki interneten hirdeti az állásokat, legalábbis azokat, amikre érdemes is jelentkezni. utolsó vok.
2011. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, milyen cég volt ez???
2011. júl. 29. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:
vegyi anyagokat forgalmaz, végül is tulajdonosi szerkezetében multi, de jellegében inkább családias
2011. júl. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de fordítottam, tolmácsoltam is (2 idegen nyelv) meg rendezvényeket szerveztem itthonra, kölföldre, szal sokrétű volt
2011. júl. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Így már érthető a jó fizetés.. :-)

Köszi a választ.

2011. júl. 30. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!