Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön milyen diákmunkát...

Külföldön milyen diákmunkát vállalhatok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, középfokú angol nyelvvizsgám van. angliában v. írországban szeretnék nyáron 2-3-4 hétre kimenni dolgozni. vagy csak munkára v. study and work program keretében. tudnátok segíteni, h. hol tudok ennek utánanézni, ill. milyen lehetőségek vannak?
2009. ápr. 6. 01:52
 1/1 anonim válasza:
78%

Szia ! ha vmilyen programban szeretnél részt venni akkor feltétel a 18 éves életkor. Vhol a 19.

Ha van vmilyen ismerősöd kinn akkor Ő tudna segiteni. De a munkáltatók is jobban szeretnek nagykorut alkalmazni. Anno en is ki akartam menni 17évesen, de sehogy se jött össze aztán vártam és mikor 19 lettem irány USA nyár.Study és work azt én ugy tudom h feltétel a 18. sajnos. Sok szerencsét!!!!

2009. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!