Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Történt már olyan hogy átverte...

Fibbrizzo kérdése:

Történt már olyan hogy átvertek külföldi munkával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Magyar közvetitö cégen megyek ki ausztriába dolgozni ,15000 be kerül a szerzödés ,kaja szállás állják .Szállodai munkára jelentkeztem .És vigyázni akarok nehogy átverjenek .Tapasztaltok?
2011. júl. 31. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Sok olyat ismerek akiket magyar cég csapott be külföldi munkalehetőség gyanánt.Volt akit Londonban ért a hideg zuhany,hogy se munka,se szállás,és ott állt egymagában..

Én sosem bíztam olyan cégekben akik előre kérnek pénzt úgy,hogy az illető még a szállását sem látta,és 1 napot sem dolgozott.Az olyanoknak nem is fizetnék..

Sajnos volt már példa,hogy 1-2 ismerősöm telefonált,hogy segítsek,menjek a reptérre mert ott hagyták őket..(senki nem jött eléjük)

szóval meggondolandó magyar ügynökségen keresztül kimenni ha előre kell fizetni.

2011. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eleve az már nem munka amiért Te fizetsz, nem gondolod?


Te kapsz fizetést a munkáért, nem pedig te fizetsz a munkáért. Az ilyen ajánlatok nagyrésze fals és nagy átverés!

2011. aug. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jo de azért ki az a magyar munkáltato aki ingyen keres neked külföldi munkát meg intézi az iratokat ?
2011. aug. 1. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok..

A papírok intézése teljesen ingyenes.Azért pénzt kérni elég bunkósság! Nem az a baj,hogy esetleg a munkaközvetítésért pénzt kérnek..Hanem az a baj,hogy mindezt előre kérik,és arcátlanul sok összeget kérnek.

Csak említsd meg a cégnek,hogy fizetsz te nekik de csak akkor ha már megkaptad az első havi fizetésedet..Mindjárt nem fognak mosolyogni rád..

Tapasztalatból beszélek amikor azt mondom,hogy az ember ha maga jár utána sokkal jobban jár. Azt a pénzt amit az ügynöknek fizetne,rászánhatja legalább 2 havi lakbérre,és ennyi ideje is lenne + hogy melót keressen.

Így legalább tuti hogy nem csap be senki.

2011. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jo de én most akkor honnan tudjam meg hogy átverés e ?
2011. aug. 1. 21:39
 6/7 anonim ***** válasza:

"jo de én most akkor honnan tudjam meg hogy átverés e ?"


Onnan hogy megmondjuk neked.

Az.

Normális helyen nem azzal nyitnak hogy levesznek.

2013. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"jo de azért ki az a magyar munkáltato aki ingyen keres neked külföldi munkát meg intézi az iratokat ?"


Az, aki komolyan csinálja és nem csak azért hogy lehúzzon.

2013. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!