Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez igaz lehet?...

Szerintetek ez igaz lehet? (vagy csak egy újabb átverés)

Figyelt kérdés
penzkereses-interneten.hu
2011. aug. 1. 00:07
 1/7 anonim válasza:

Átfutottam az oldalt, nekem elég unszimpatikus. Tele van a net ilyenekkel, és minden második mondat az hogy ez a módszer milyen forradalmi és milyen jó, és most vége a problémáidnak és sok pénzt fogsz keresni... És persze a sok pozitiv visszajelzés valószínűleg átverés. Az oldal dizájnja is olyan mint a többi megtanulszcsajozni/pénisznövelő/milliomoslleszel kamuoldalé :D

És az is kérdéses hogy ha vki kitalálta a gyors pénzkeresés módszerét miért nem keres magának egy csomót és miért osztja meg.

2011. aug. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk mondassz valamit...:/
2011. aug. 1. 01:10
 3/7 Smartguy86 ***** válasza:

Passzív pénzkereseti módnak leírni egy olyan munkát, ahol nem garantált fizetésért napi több órát kell dolgoznod... hát ez az abszolút néphülyítés.


Szerintem ne akarj gyorsan sok pénzt, inkább tanulj! Olvass olyan könyveket, amelyek elindítanak a gazdagodás felé vezető úton... (Napoleon Hill, Robert T. Kiyosaki, T. Harv Eker)

2011. aug. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Az oldal úgy kezdődik, hogy: "Nem leszel munka nélkül milliomos! Sok weboldal kínál olyasmit, hogy munka nélkül lehetsz milliomos vagy akár milliárdos pár hét alatt. Természetesen ilyen megoldás nem létezik, egyszerűen nincs olyan módszer, hogy Te megnyomsz egy gombot és a pénz ezután Ömleni fog hozzád!"


Tehát aki részletesen elolvassa az oldalt az láthatja, hogy ez nem az a szokásos egy nap alatt gazdagodj meg oldal.


Az oldal NEM munkát kínál, NEM állást, hanem egy DVD-t, amiben le van írva, hogy milyen módszerekkel lehet ma pénzt keresni a neten. (info termék, affiliate, AdSense stb. stb. stb.)


Én kíváncsiságból megrendeltem és tényleg nagyon részletesen és érthetően ki van dolgozva.


Az anyag nagyon nagy mennyiségű még jelenleg a feldolgozása alatt vagyok, de eddig úgy látom, hogy megérte megrendelnem.

2011. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hogyne...fizess be 20 ezret és meglátod :) Életre szóló tanulsága lesz, ez biztos. Többet nem dőlsz majd be ilyennek ;)
2012. jan. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Le van írva pontról pontra részletesen, hogy mit tartalmaz. Tehát nem zsákbamacska. Mindenki el tudja dönteni az alapján, hogy neki kell-e vagy nem. Nekem eddig bejött.
2012. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az én bevételeim nagy része is úgymond az internetről jön.


Most függetlenítsünk el valamelyest a témaindító kérdéstől. Ti tényleg azt gondoljátok, hogy sok pénzt csak csalással lehet szerezni? Tehát aki jómódú jól él az csaló. Nem így van, becsületesen is lehet sok pénzt keresni, persze nem alkalmazottként.


Másik, amit szoktam hallani, hogy miért osztaná meg valaki a tuti infót? Nem tudom a Ti baráti körötökbe ez, hogy szokás, de mi minden ilyen infót is megosztunk egymással. Tehát ha találkozok a barátaimmal, akkor szoktunk beszélni üzletről, lehetőségekről, esetleg további közös befektetésekből.


Mielőtt azt gondolnátok, hogy gazdag családból származom nem így van. 8 évet dolgoztam melósként, ebből 4-et úgy, hogy mellette már építettem a saját vállalkozásomat, mert rájöttem, hogy fizetésből nem fogok megélni és előbbre jutni sosem.


Már 6 éve szerencsére nem vagyok alkalmazott kizárólag az internetes bevételekből élek.


Tehát tanultam és melóztam éjjel-nappal. Ma már meg van szerencsére az eredménye.

2013. febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!