Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha elbuktam egy állásinterjún?

Ha elbuktam egy állásinterjún?

Figyelt kérdés

Elküldtem az önéletrajzomat, behívtak interjúra, de nem engem választottak, mert csúnyán lebőgtem.

Amikor odaértem a címre, akkor derül ki, hogy ez egy közvetítő cég.

Nagyon ciki lenne újra elküldenem oda az álláspályázatot egy másik, de hasonló állásra?

Amúgy, hogy képbe legyetek kedves válaszolók, ez a kérdés is az enyém volt: http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


2011. aug. 1. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallod szerintem próba cseresznye... próbálkozol... ez nem baj. Ha meg szerintük igen akkor ők a faszok...mit veszíthetsz? Max nem hívnak be ... legrosszabb esetben még hülyének is néznek... és akkor mi van?
2011. aug. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést...


Elmentél az interjúra, vagy amint megtudtad hogy közvetítő a cég, be sem mentél?


Gondolom többféle állásajánlatuk van, ne szégyelld, mert ha megfelelsz valamelyikre úgyis be kell hívjanak. Ha meg kiröhögnek, te is röhögd ki őket, mert a végső döntést miszerint tiéd az állás vagy sem, úgyis a megbízó hozza meg, és nem a közvetítő.

2011. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Bármennyire jelentkezhetsz ott!!!

csak el kell adnod magad. elvileg egy diplomás is lefelé kompatibilis.

mondd azt, hogy te egy multitálentum vagy :D

2011. aug. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végül is mit veszthetek? Max. nem hívnak be, nagy kaland. Legrosszabb esetben majd hívnak máshova.
2011. aug. 2. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!