Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kéne eldöntenem milyen...

Hogyan kéne eldöntenem milyen munkát fogok végezni?

Figyelt kérdés

Ez lesz az utolsó évem középiskolában és foggalmam sincs mihez kezdek, semmi tervem, hogyan tudhatnám meg mivel kéne foglalkoznom?

Semmi nem érdekel különösebben, amiben annyira fanatikus lennék...


2011. aug. 1. 11:56
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
Valami csak érdekel, amit szívesen csinálsz. Foglalkozz azzal. Vagy ha más nem, próbálj ki dolgokat...
2011. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ebből kiindulva a következőkből fogsz választani:

-teszkó árufeltöltő

-mekiben pultos

-parkolóőr

-szórólaposztogató

-callcenteres

-utcaseprő

2011. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz pályaválasztási tanácsadóval. Az a dolga, hogy megmondja. Nekünk nem.
2011. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mármint tovább akarsz tanulni?

Szerintem nem is az az igazán fontos, hogy mi érdekel, hanem, hogy milyen a személyiséged. Szeretsz emberekkel foglalkozni, vagy inkább egyedül, magadban dolgoznál szívesebben? Mennyire fontos számodra a folyamatos sikerélmény? Mennyire bírod a monotonitást? Ehhez hasonló kérdéseket tegyél fel magadnak, és könnyebb lesz a döntés.

2011. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

voltam pályaválasztási tanácsadónál....több hétig jártam, nem sikerült sehova kilyukadni..


-inkább egyedül dolgoznék

- szeretem a kreativitást

- nem a sikerélmény miatt, hanem a megélhetés miatt szeretnék dolgozni

- maximum 2-3 évet tanulnék, tehát nem egyetem

+ mindenki belém akarja beszélni hogy csöves leszek és semmilyen munkára nem vagyok alkalmas

2011. aug. 1. 12:57
 6/7 A kérdező kommentje:
ja és fizikailag nemvagyok túl erős, elég gyakran vagyok beteg
2011. aug. 1. 12:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Szobafestő?
2011. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!