Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha huszonévesen nagyon nem...

Ha huszonévesen nagyon nem találnál munkát, elmennél havi 25-50 ezer forintért közmunkát végezni?

Figyelt kérdés

Napi 4 óra - 23 000 Ft / hó

Napi 8 óra - 47 000 Ft / hó

[link]


2011. okt. 25. 09:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

Ha szükség lenne rá, akkor el. Mellette pedig gőzerővel keresnék valamilyen lehetőséget. 50 ezer Ft-ból már egész jól meg lehet élni, főleg ha az ember nem egyedül él és a párja dolgozik, vagy ha van módja feladni az albérletét és átmenetileg szülőhöz, baráthoz költözni.

Ha megélnék a plusz pénz nélkül is, akkor persze nem mennék el.

2011. okt. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem! Inkább kivonulnék a társadalomból a természetbe és szarnék a világra. Inkább legyen az ember egy "maugli", mint egy civilizációcsicska.
2011. okt. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Aljas rabszolgatartás!23000 Ft, kevesebb a segélynél!

8 óra munkáért meg van pofájuk 47 000Ft-ot adni???Arra megy ki a játék, hogy minél kevesebbet kelljen az embereknek fizetni!Ennél már csak a sarokra állni lenne megalázóbb, bár valószínű, még ott is többet fizetnének!

Nem csodálom, hogy innen minden épeszű ember menekül!

2011. okt. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 ava87 ***** válasza:
93%
Engem az háborít fel, hogy ez az összeg nem éri el a minimálbért! Most akkor ez mi? A minimálbér fogalmát nem véletlenül találták ki, ez pedig egy elég aljas kijátszása ennek a szabályozásnak. Arról nem is beszélve, hogy ezzel azoknak is alátesznek, akik munkát keresnek (és nem közmunkát), mert ki fog minimálbért fizetni bárkinek, ha az államtól kérhet rabszolgákat is, és ők jóval kevesebbért megcsinálják.
2011. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kimennék külföldre.
2011. okt. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Több lenne, mint amit én a rendes 8 órás munkámért kapok...

Én is megyek külföldre, ahogy lehet!

2011. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Soha a büdös életben.Ha itthon csak ez az opció lenne,úgy abban a minutumban indulnék külföldre. Ott is csicska munkát végeznék valószínűleg(mosogatás,takarítás)de legalább megfizetik és emberszámba vesznek.


Szerencsére tanultam annyit(és olyan értelmes dolgokat)hogy ne kelljen ilyenen gondolkodnom.De az biztos,hogy én nem csicskulnék itt 20 ezer ft-ért...

2011. okt. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Más országokban 250 000 forint a minimálbér.
2011. okt. 25. 11:19
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

OFF:

Komolyan azt hiszitek, hogy külföldön kolbäszbol van a kerites???

Lehet elindulni, aztän meglätjuk ki mire viszi itt...

2011. okt. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Fenét. Többe kerül a hús mint a leves. Havi szinten pl. szerintem többe kerül 23 ezer forintnál az, hogy bejárj dolgozni. Elég csak a bérletet nézni, és akkor még nem ettél, mert ahhoz azért többet kell enni, hogy dolgozz, minthogy otthon ülj, meg így tovább.
2011. okt. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!