Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik lenne az az OKJ-s...

Melyik lenne az az OKJ-s szakma amivel a későbbiekben el is tudnék helyezkedni?

Figyelt kérdés

Mivel főiskolára nem vettek fel, ezért ez a lehetőség maradt csak számomra, de nemtudom melyik lenne az a szakirány, amivel a későbbiekben el is tudnék helyezkedni.

Informatikán gondolkodom, de nemtudom ez a későbbiekben mennyire lesz kifizetődő.

Ha valaki tudna segíteni hogy mi lenne az a szakma,amit érdemes lenne elkezdeni azt nagyon megköszönném.


Előre is köszi a válaszokat.


2011. aug. 3. 10:45
 1/7 anonim válasza:
Én most informatikai hálózattelepítő és üzemeltetőnek tanulok, az első év már megvan. Szerintem ez egy igen keresett szakma.
2011. aug. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyat tanulj amit nem tanítanak magasabb szinten egyetemen, az informatika ezért nem jó, mert inkább az egyetemet végzett progmatosokat veszik fel, mint az OKJ-s rendszergazdákat.
2011. aug. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én is informatika szakmacsoportba tartozó OKJ-t csináltam, kaptam vele munkát, de a munka közben azért biztos ami biztos, levelezőn megcsináltam a diplomát is.
2011. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

akármennyire snassznak hangzik..

bolti pénztáros, eladó, (vegyiáru, ruházati stb)


ezekre mindig szükség lesz!!


amiből van főiskolai, egyetemi képzés annak az OKJ-ja nem sokat ér



Lehet h egy eladói munkával nem keresed halálra magad, de legalább találsz valami munkát, keresel pénzt.. Addig se leszel munkanélküli.. Mint sok diplomás..


Aztán majd továbblépsz, jelentkezel újra fősulira vagy ahogy akarod..

Nem muszáj pénztárosként leélni az életed.


De ne dőlj be az ilyen hangzatos xyz-menedzser nevű képzéseknek.



Esetleg még a pénzügyi-banki ügyintéző képzéseket ajánlom, bár ezekhez is több év gyakorlatot kérnek..(+ugye van ezekből főiskolai, egyetemi képzés is)

2011. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szakács, felszolgáló
2011. aug. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Jövő heti lottószámokért cserébe megmondom.
2011. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pénztárosra hol lesz mindig szükség?

Azért reklámozzák már néhány helyen az Önkiszolgáló kasszákat nem?

2011. aug. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!