Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi most kb. egy 4 órában...

Mennyi most kb. egy 4 órában foglalkoztatott személy átlagkeresete?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyi az átlag, nekem 110ezer a nettóm. A fizetés elsősorban attól függ, hogy mit csinálsz, mi a végzettséged.
2011. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
35e
2011. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nikol.T. válasza:
100%
A környezetemben 4 órában dolgozók 40 ezret keresnek - ill. egy van, aki 43 ezer valahányszázat. De ez valóban függ a munka milyenségétől és a területi fekvéstől is. A Pest-közeliek és a Dunántúliak átlagosan 1-5 ezerrel keresnek többet, mint a Hajdú, Szabolcs, Borsod környékiek, ill. kelet-magyarországiak. Keleten a 30-40, míg nyugaton a 40-50 tekinthető átlagosnak - leginkább a segédmunkások esetében, de faramuci módon sok esetben a diplomásoknál is ugyanez a helyzet.
2011. aug. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
éN most jelentkeztem be 4 órába dolgozni 30 at igértek de ez brutto :(
2011. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
4 óra alatt negyvenet keresni... Ti sem ruhában dolgoztok :D
2011. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bonisz válasza:
te idióta egy hónapba...
2011. aug. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bari Zoltán ***** válasza:
Én munka vezetőként dolgoztam a polgármesteri hívatal kezében lévő cégnél Kecskeméten és annó annak idején 6 órában dolgoztak az emberek akkor volt 40000 Ft a fizetés de most négy órában nem kapják meg a 30000 Ft ez teljesen gáz és éljen meg az ember én szerettem ott dolgozni de van 3 fiam el nem tudtam volna tartani őket ennyi fizetésből tehát az én véleményem a polgármesteri hívatalhoz tartózó cégekhez nem érdemes menni mert éhen halasztják az embert keresni kell egy külső céget akik ezzel foglalkoznak ők többet adnak de nem sokkal
2011. aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszokat. Szakközépiskolai érettségivel napi 4 órában végzett munkára vonatkozott a kérdésem, bocsi de ez tényleg kimaradt az eredeti kérdésből.
2011. nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!