Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ajánlanátok nekem valamilyen...

Ajánlanátok nekem valamilyen munkát/állást?

Figyelt kérdés

21 éves jó kiállású férfi vagyok.

Beszélt nyelvek:

-Anyanyelv: Magyar,

-Középszint: angol.

-Kezdő: francia


Végzettségek:

-Jelenleg: Boltvezető képzést végéhez közeledek illetve ékszerbecsüsnek tanulok.

-Bolti eladó, Okj

-Két Tannyelvű Vegyész, Érettségi

-B. kat. jogosítvány


Ezeken kívül, értek még kertgondozáshoz-építéshez (kis korom óta evvel is foglalkozok). Üzleti vénám kiváló, értek az emberekhez, szeretek velük foglalkozni és ez is beletartozik tapasztalataimba, hiszen hosszú ideje foglalkozok különböző üzletekkel, régiségekkel, használt cikkek értékesítésével.


Leginkább eladó, üzletkötő, értékesítő pozíciót szeretném betölteni. De sok más munkát is szívesen elvállalok, ami alkalmas a képességeimhez.


2011. aug. 4. 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Profession, CVOnline, Jobline, Monster, stb. Ez nem állásportál....
2011. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem fejvadászok kellenek, hanem valaki, egy munkáltató aki meglátja a kérdésemet és felajánl egy állást. Elegem van a haszontalan álláshirdető portálokból ahol nem lehet találni normális munkát, csak mlm meg hasonló baromságok, illetve mindenki nőt keres...
2011. aug. 4. 13:11
 3/14 anonim ***** válasza:

"Üzleti vénám kiváló, értek az emberekhez, szeretek velük foglalkozni"


Ha ez igaz, akkor nem itt keresnél munkát.

2011. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Nekem nem fejvadászok kellenek, hanem valaki, egy munkáltató aki meglátja a kérdésemet és felajánl egy állást."


Sem a végzettségeid, sem a nyelvtudásod miatt egy munkaadó sem fog kapkodni érted!


Neked kell menni a munka után! Akkor számíthatnál arra, hogy megkeres egy cég, hogy dolgozz náluk, ha valamiben kitűnnél! Pl. magas végzettség, minimum 2 középfokú, de inkább felsőfokú nyelvtudás, magasfokú szakmai tudás. Neked tucat képzettségeid vannak, tárgyalóképes nyelvtudással nem rendelkezel, így ne várj semmi jót!

2011. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Angolul társalgás szinten beszélek.
2011. aug. 4. 15:58
 6/14 A kérdező kommentje:
De ha lehet inkább a kérdésre válaszoljatok trollkodás helyett...
2011. aug. 4. 16:00
 7/14 A kérdező kommentje:
Ilyen mentalitással ne csodálkozzon senki hogy virágzik a bűnözés kicsiny országunkban...
2011. aug. 4. 16:02
 8/14 anonim válasza:
Menj külfüldre,és ne fájjon igazság,feljebb íróknak sajna igazuk van.Tele van ország képzett emberekkel,akik nem tudnak elhelyezkedni.Én értkesítőként dolgozom és hidd el kerestem vele annyit,hogy borítékban adták ki a bankban a pénzt,annyi volt benne.Viszont oda kegyetlen nagy kitartás,erő,türelem kell emberek felé.Ha tudnáől bánni emberekkel,nem haragudtál volna meg arra akik leírják a véleményüket.Fogadd el,vagy ne kérdezz.Sajna nehéz hidd el.
2011. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
ui:bocsi helyesírásért,sötét van idebent :)
2011. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tények leírása lehet hogy haragra ad okot, de az emberekhez való értés nem a megalkuvásban és a hazug képmutatásban nyilvánul meg. Többre viszi az ember nyíltsággal és őszinteséggel mint álnok képmutatással. Lehet hazudni is de az nem eredményez törzsvásárlókat...
2011. aug. 4. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!