Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ajánlanátok nekem valamilyen...

Ajánlanátok nekem valamilyen munkát/állást?

Figyelt kérdés

21 éves jó kiállású férfi vagyok.

Beszélt nyelvek:

-Anyanyelv: Magyar,

-Középszint: angol.

-Kezdő: francia


Végzettségek:

-Jelenleg: Boltvezető képzést végéhez közeledek illetve ékszerbecsüsnek tanulok.

-Bolti eladó, Okj

-Két Tannyelvű Vegyész, Érettségi

-B. kat. jogosítvány


Ezeken kívül, értek még kertgondozáshoz-építéshez (kis korom óta evvel is foglalkozok). Üzleti vénám kiváló, értek az emberekhez, szeretek velük foglalkozni és ez is beletartozik tapasztalataimba, hiszen hosszú ideje foglalkozok különböző üzletekkel, régiségekkel, használt cikkek értékesítésével.


Leginkább eladó, üzletkötő, értékesítő pozíciót szeretném betölteni. De sok más munkát is szívesen elvállalok, ami alkalmas a képességeimhez.


2011. aug. 4. 11:00
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én olyan szakmában dolgozom,ahol nem kell átmennem az utca túl oldalára,ha szembe jön egy ügyfelem.Én minden év elején visszakeresem az előző évi ügyfeleimet,hogy mennyire elégedettek.Egészségügyben dolgozom,az én lelkiismeretem tiszta!Remélem megtalálod álmaid melóját,de én külföldre mennék a helyedben.
2011. aug. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ha nem marad semmi akkor csak az. De nincs szívem itt hagyni mindent.
2011. aug. 5. 12:01
 13/14 anonim ***** válasza:
Vannak olyan értékesítéssel foglalkozó cégek, ahol folyamatosan keresnek embert. Persze fix fizetés nincs, és vállalkozói jogviszony kell. Én ezt nem tudom vállalni, de voltam néhány helyen, és oda mindig kell az ember. Pl. D.A.S., különböző biztosító cégek, MarketingOne. Ha neked ezek megfelelnek, hajrá. De ezeket a hirdetéseket is a neten találod, állásportálokon. És persze fontos, hogy budapesti legyél, vagy egy nagy vidéki városban lakj.
2011. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem fix munka kell. Nem ilyen kétes eredetű dolgok...
2011. aug. 5. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!