Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként reklámszervező...

Pályakezdőként reklámszervező végzettséggel hol keressek munkát?

Figyelt kérdés

Reklámszervező szakmenedzser szakot végeztem,és ilyen területen szeretnék elkezdeni dolgozni.De egyszerűen nem találok ehhez kapcsolódó munkákat.Főleg nem pályakezdőknek.Amit találok vagy átverés vagy 2-3 év tapasztalat kell.Akkor mégis hol és mit keressek??

Gyakornoknak nem akarok menni, hanem valami rendes állást szeretnék,imvel levelezős sulit kell fizetnem.Tudtok oldalakat ajánlani,hol nézzem? Expressz.hu botrány, profession.hu-nál meg már diplomát kérnek.Akkor?!


2011. aug. 4. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos munkát nem tudok a kezedbe adni, de egy tipp: [link]
2011. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szerintem sima keresőrendszerekben is nézelődhetnél, vagy gyalogosan! Nagyon fontos, hogy nem csak az internet létezik. Menj be pár irodába, vagy nem tudom hova, ahol ezt a nem tudom mit csinálják :D és érdeklődj.
2011. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne nagyon reménykedj. Én lassan 3 éve, hogy elvégeztem ezt a szakot és azóta sem találtam ilyen jellegű munkát. Amelyik cégnél ezzel foglalkoznak, ott ismerős által lehet bekerülni. Én voltam reklámcégnél is a munkáltatóval való beszélgetés után rájöttem, hogy egy teljesen felesleges szakot végeztem el.
2011. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

pff..köszi.ez elég durva. csak akkor nem értem, miért indítanak ilyen szakot, ha nem lehet vele mit kezdeni???

pedig én olyan boldog voltam, amikor kézhez kaptam a bizonyítványt..hát csak voltam.

2011. aug. 5. 17:33
 5/5 Aremeen válasza:
Anglia. Nagyon sok ilyen szakembert keresnek jó fizetésekkel. :)
2011. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!