Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minőségirányítás szak és...

Minőségirányítás szak és munkalehetőségek?

Figyelt kérdés

Először is bocsi, hogy ide írtam, de az oktatás rovatban nem válaszolt senki!

Fősulis vagyok és azon gondolkodom, hogy a minőségirányítás szakirányt választom. Szerintem a marketing már túlságosan is telített. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen lehetőségeim lennének ha ez mellett döntenék? Fizetés, elhelyezkedési lehetőségek, stb minden érdekel!


2011. aug. 5. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz, nagyon is van lehetőség elhelyezkedni.

Viszont nem árt mellé valami műszaki tudás.

Nem tudom, mire gondolsz minőségirányítási szak alatt? Mérnöki? Vagy minőségellenőr, auditor? Nem mind1.

De szerintem mindegyikre van kereslet, csak mások a körülmények, a munka, és a bérezés.

2011. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jelenleg kereskedelem - marketing alapszakon vagyok. Úgy gondoltam, hogy a diploma elvégzése után maradnék mesterképzésen élelmiszermarketing vagy fogyasztóvédelem szakon.
2011. aug. 5. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Hmmm... bocsi, arra viszont nincs rátlátásom. Műszaki területre igen.
2011. aug. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jól látod a helyzetet. A Marketing végzettségű közgazdászból elég sok van.S egy marketinges ha 30 éves koráig nem tett le semmit az asztalra, akkor már leírják.


A minőségbiztosítás még nem annyira elterjedt. Vágj bele, állj több lábon. Esetleg több minor szakot nem vehetsz föl?

2011. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak: mi pontosan ez a minor? hallottam már róla, de nagyon kevés az információm. Hasznos?
2011. aug. 8. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!