Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Végzett már valaki a Central...

Végzett már valaki a Central Business Market nevű "cégnek" távmunkát?

Figyelt kérdés
Átverés? Milyen munkáról van szó? Csak egyszer kell befizetni az adminisztrációs díjat? Kell utána még fizetni másért (munkacsomagért, postáért)?
2011. aug. 6. 21:24
 1/8 anonim válasza:

Szia!


Belevágtál? Ha igen, akkor milyen tapasztalattal? Én most szeretnék nekivágni... Érdemes?

2011. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
95%
Én ma beregisztráltam náluk, kifizettem az adminisztrációs díjat. Most pedig várok, hogy mi lesz. Remélem létező cég és munka. :-)
2011. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Sziasztok! Utána néztem a cégnek, a hivatalos cégjegyzékben nem szerepel, ill. adószám szerint is rákerestem, az sem létező. Pedig engem is érdekelt volna.
2011. aug. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én is jelentkeztem erre, s miután megkaptam a választ, én is szembesültem az adminisztrációs díjjal. Számomra itt be is fejeződött az "együttműködés". Azok a "cégek", melyek pénzt kérnek azért, hogy dolgozhassak, komolytalanok, szélhámosak, csalók... szóval biztos, hogy valami átverés van a dologban. (Remélem, rám cáfol valaki!)
2011. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Kedves 2. válaszoló!


Van valami fejlemény az ügyben?:)

2011. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szervusztok!

Persze hogy kamu, keressetek rá a cég oldalának alján felüntetett bankszámlaszámra, és meg fogtok lepődni!

2011. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
hol tudok utána nézni a bankszámla számuknak és min fogok meglepődni? kié ez a számla szám? mert az tuti hogy kamu a cég mert sehol nincs bejegyezve.
2011. szept. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 CBM válasza:

A Central Business Market nem cég.

Ez a weboldal neve.

A munka teljesen legális, ezért is feltétel az adószám megléte, mivel a munkavállalónak számlaképesnek kell lennie.

A tájékoztatóban minden részletről információt kaphatnak az érdeklődők.


A munka lényege röviden az, hogy ön a weblapra irányított megrendelésekből százalékot kap. Önnek nem kell az érdeklődők kérdéseire válaszolnia, őket rábeszélnie.... tehát a munka egyszerű, adminisztratív jellegű (hirdetésfeladás, képeslapküldés...). Ehhez a technikai hátteret és az igényelt segítséget megkapja, valamint kap egy adminisztratív felületet, személyre szabott linkekkel, saját kóddal elküldhető képeslaprendszerrel. Mindezért kell díjat fizetni, de csak jelképes összeget és csak azért, hogy ki legyenek szűrve a komolytalan jelentkezők. Jelentkezés után már nem kell többé semmiért fizetni. A lehetőségek és az adatlap pedig időről-időről bővül.


A fizetésre nem kell hónap végéig várni és addig bizonytalanságban lenni. Hetente van kifizetés.


Jelentkezés előtt - a részletes tájékoztató elolvasását követően - bármilyen felmerülő kérdést fel lehet tenni, az érdeklődő megkapja a választ, tehát a szükséges információk birtokában dönthet arról, hogy valóban képesnek érzi-e magát a feladatra.


Tehát a munka teljes mértékben és minden szempontból korrekt és legális.


Dolgozni azonban - bár csak minimálisan - de kell hozzá.

2011. okt. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!