Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik, dolgozott valaki...

Dolgozik, dolgozott valaki már a Central Business Market, (Validatoria) munkatársaként otthonról?

Figyelt kérdés
Otthoni munkát kínálnak,betanítással,de mivel 1200 ft-ot kérnek adminisztrációs díjként,így gyanakvó vagyok!Egyébként minden nagyon jól hangzik!
2011. aug. 26. 11:16
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Én is most futottam bele egy ilyen álláshirdetésbe.

Érdeklődnék, hogy bele vágtál-e, és ha igen érdemes-e elvállalni.

Nekem is az 1200Ft a gyanús, hiszen mindenhol azt olvasni, hogy olyan munkát ne vállaljunk el, amiért előre kell fizetni, de a többi része igencsak jól hangzik.

Remélem még jársz erre, és tudsz nekem válaszolni.

2011. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia,

ha Ő nem is, én is ezzel foglalkozom most és tudok válaszolni:

Ne fizess!

Rém egyszerű: valódi munkáltatók nem kezdik el bizonygatni hogy ők nem..., náluk nem kell..., náluk gyorsan kereshetsz több százezret, stb.

Egy valós munkáltatónak van fedezete, így nem kell a saját regisztrációdat elölre kifizetned. Ha 1200 Ft-juk nincs a felvételedre, akkor 2 hét múlva sem lesz több tízezer, sőt 100 ezer, ahogy ígérik.

2011. szept. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!