Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek gáz a tescoban...

Szerintetek gáz a tescoban árellenőrként melózni? Van aki dolozik árellenőrként?

Figyelt kérdés
tudom, h nem szégeyn a munka, csak nem ilyen melóra vágytam. menni kell kaszzába is szerintetek, tuti?
2011. aug. 11. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
ciki, de a mai világban örül az ember, ha talál egy ilyen kényelmes munkát.
2011. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
amíg nem lesz jobb tökéletes. örülj hogy van mit egyáltalán dolgoznod.
2011. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És kifejtenéd első válaszoló, hogy miért ciki szted? Ciki ha ismerős jön, vagy mire gondolsz? Érdekel a véleménye mkinke ezzel kapcs.! :) Köszönöm
2011. aug. 11. 20:36
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
az a ciki, amikor egy kis városban van az a bizonyos TESCO, mert minden ismerősöd megfordul benne, és hát eléggé le fognak nézni...
2011. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lehet van bennt vmi amit mondassz. bár én nem nézem le őket, nekem ugy tetszik a meló. csak én ismerem magam, h zavarba jönnék ha bejönne egy ismerős.
2011. aug. 11. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért néznék le? Miért lenne ciki? Észnél vagy haver? Nem szégyen a munka, ha az a Tesco akkor az..legalább dolgozik és nem naphosszat a billt. üti mint "egyesek" nem de?
2011. aug. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki egy tisztességes munka? Egyébként az ismerőseid mit dolgoznak h lenézik ezt a munkát? Manapság van olyan aki 3 diplomával takarításból és és nem ciki számára, hanem a megélhetést jelenti. Örülj, h a szerencsések közé tartozol akiknek van munkája, sokan cserélnének veled.
2011. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Tisztességes munka, amiért fizetést kapsz.


Én szívesen átvállalom tőled, ha neked ciki :D


Pénztártól meg nem kell félni. Vonalkódot beolvassa a gép, ha nem beírod, megnézed jó terméket vett e be azt kész. Beütöd a kp összegét és kiírja mennyit kell visszaadni. Még az sincs hogy bocs elszámoltam magam fejben...


Kártyánál meg beütöd az összeget, lehúzod, vevő leokézza, aláíratod vele a ráeső bizonylatot és kész is.

2011. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!