Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Két alapszakos diploma, vagy...

Két alapszakos diploma, vagy inkább egy alap-és egy mesterszakos? Akik benne vannak mondjuk az álláskeresésben vagy akik benne vannak vmilyen módon a témában, azoknak szeretném a véleményét kérni, hogy a mester az mennyire szükséges.

Figyelt kérdés
gazdasági terület egyébként.
2011. aug. 15. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok helyen ragaszkodnak a mesterfokozathoz. Viszont a gyakorlathoz szinte mindenütt. Ha van lehetőséged a főiskolai évek alatt gyakorlatot szerezni, mindenképpen használd ki!
2011. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Smartguy86 ***** válasza:
Ha pótolható vagy, akkor tök mindegy...
2011. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Keresgélek munkát, de egyelőre nem találtam. Ebben az évben nem is lesz igazán időm délutánonként, mert suli mellett még lesz heti 10 óra sulihoz kapcsolódó elfoglaltságom, de jövőre mindenképpen ráfekszem az ügyre...

Mindenki pótolható szerintem...

2011. aug. 15. 22:46
 4/4 anonim válasza:

Szerintem ha két alapszakos diplomát csinálsz, az egyik felesleges lesz, 1-2 nagyon nagyon különleges esetet leszámítva.

Gyakorlat nélkül viszont nem vesznek fel sehova, inkább azt szerezz, ráadásul minnél késöbb kerülsz ki a munkaerőpiacra, annál nehezebb, tehát szeritnem a gyaki az első! :)

sok siert! :)

2011. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!