Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő vagyok. Olyan...

Pályakezdő vagyok. Olyan helyre szeretném beadni az önéletrajzomat, ahová nincs meghirdetett felvétel. Az önéletrajzom mellé (az önéletrajzom megvan) kértek kísérőlevelet is. Ebben mi szerepeljen? Hogyan építsem fel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 20:09
 1/8 A kérdező kommentje:

Tisztelt Hölgyem!


Informatikus pozícióra küldöm pályázatomat.


Mint ahogyan önéletrajzomból is kitűnik, több mint négy éves tapasztalattal rendelkezem és nagy gyakorlatot szereztem informatikai vonalon.

Számomra nem okoz gondot több száz oldal begépelése, adminisztrálás, az ügyvezető munkájának szervezése, valamint a kapcsolattartás a cég ügyfeleivel.


Tanulmányaim során kiváló ismereteket szereztem az informatika világában, így készen állok arra, hogy tovább fejlesszem a tudásomat, amennyiben szükséges.

Felhasználói szinten alkalmazom az irodai szoftvereket (Word, Excel. Powerpint, Access).


Dátum...................tisztelettel: aláírás


Eddig jutottam. Javaslatok, vélemények?

2011. aug. 17. 20:29
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez tök jó.

én ennyit se bírnék összekaparni:):)

2011. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezzel a technikával adtam be egy csomó céghez, és egy se írt vissza, még elutasítást sem...

Írj bele személyes kompetenciát, és támaszd is alá konkrét példával: pl. hajlandó vagyok túlórázni, az előző munkahelyemen is számíthattak rám, ha szükség volt rá.

Ha van jó nyelvtudásod hangsúlyozd ki.

Tedd egyedivé: tájékozódj a cég honlapján, és ha mondjuk környezetvédelemmel foglalkozik, hangsúlyozd, hogy az neked is fontos. Vagy ha nincs ilyesmi, írd, hogy egyetértesz a küldetéstudatukkal.

2011. aug. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Nem lehetsz pályakezdő, ha már van gyakorlatod! Akkor vagy pályakezdő, ha még nem dolgoztál, max. diákmunkát. A gyakorlat se számít még rendes munkának!
2011. aug. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor azt nem írom bele, hogy gyakorlattal rendelkezem csak a tapasztalat marad. Plusz akkor még írok hozzá.
2011. aug. 18. 09:03
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

ugy nem gondlod komolyan h mert tudod használni az office csomagot már informatikus vagy??

vagy ez csak egy példa volt?

de miért pont pályakezdőnek akaros magad eladni? ugy sokkal nehezebb.

2011. aug. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Műszaki informatikus a végzettségem, nemcsak office-t tudok használni, hanem AutoCad-et is, Pascalt..stb.
2011. aug. 18. 13:42
 8/8 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy pályakezdőként nehezebb, de.. nem tudok mást, mivel az vagyok. Idén (májusban) végeztem a technikummal, így igen is pályakezdő vagyok. Eddig csak nyári munkáim voltak, illetve volt kötelező 2 hetes nyári gyakorlatom, ami a technikusihoz kellett. Egyéb munkatapasztalatom nincs. Akkor mégis 'hogyan adjam el magam'?
2011. aug. 18. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!