Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakács szeretnék lenni. Az...

Szakács szeretnék lenni. Az milyen munka?

Figyelt kérdés
Mennyi fizetést keresnek a szakácsok?Mennyi szabadnapom lehet?
2011. aug. 18. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakácsnak lenni szép dolog, de nagyon munkás. A vendéglátóiparban nem sok szabadnap van, egy jó szakácsra pláne szükség van. Általában hét közben adnak egy nap szabadnapot, de sok helyen ünnepen is dolgoznak.
2011. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol dolgozol. Egy óceánjáró hajón, vagy egy menő étteremben nyilván szépen keresel, egy lerobbant önkiszolgálóban rosszul.
2011. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha visszerességre hajlamos a lábad (lehet örökölni apától-anyától, nézd meg), bokasüllyedésed van, akkor nem fogod bírni. Nagyon kemény lábmunka!
2011. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Egy mesterszakács szerintem annyit keres amennyit akar, és nagyon szép munka. Persze rengeteget kell majd dolgoznod, stresszes bizonyos szinten, de ez minden jól fizető munkával így van. És lehet hogy jobbak lesznek a kilátásaid, mint egy közgazdásznak, vagy bölcsésznek (nem bántásból írom, én is egy leszek közülük:) Vagy lehet akár saját éttermed is.
2011. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
párom idén végzett szakácsként szereti csinálni 3 hónapja dolgozik fő állásban ,de egyenlőre csak heti 3-4 napot,de pl a héten alig láttam ,mert a városban rendezvények vannak és dolgozik látástól vakulásig. Az óra bére egyenlőre 600ft amit kézhez kap,átlagba 10 órát dolgozik,de van úgy 14órát dolgozik.Kezdésnek ez is jó neki.
2011. aug. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron nagyon meleg van a konyhán. Szabadnap heti egy, kettő. Hétvégén,ünnepen,este is dolgozni kell. Fizetés (pl. strandon) 160 000 ft is lehet, kevés szabadnappal, sok melóval.
2011. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Akinek fontos a család, a párkapcsolat, a barátok, illetve szeretné az ünnepeket otthon tölteni az ne vágjon bele lehetőleg! Én is elkövettem ezt a hibát, pályát tévesztettem. Viszont szerencsére időben abbahagytam, s nem fogok visszatérni!
2020. máj. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!