Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szakács munka Németországban...

Szakács munka Németországban esélyes alap német nyelvtudással?

Figyelt kérdés
Szeretném fejleszteni a nyelvtudásomat ezért szeretnék kimenni dolgozni. Angolul felsőfokon beszélek. Ha valaki dolgozik/dolgozott kint vendéglátásban megköszönném ha megírná mi a helyzet kint, vannak e angol nyelvű konyhák stb.
2011. szept. 13. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Én Angliában élek.(munkaközvetítő irodában dolgozom)

Nagyon sokszor hallom,hogy nyelvtudás hiányában nem szívesen alkalmaznak vendéglátásban embereket.

Bizonyos információk szerint ez Németországban sincs másképp.Ha nem tudsz németül kommunikálni,akkor nem fognak alkalmazni.

Csak megjegyzem: Angliában van esélyed szakácsként dolgozni,mert sokszor van kereslet rá.Írod,hogy tudsz angolul..

2011. szept. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, általánosságban ez van. De én dolgoztam már Spanyolországban és Dániában. Mindkét helyen külföldi volt a tulaj, a személyzet pedig elég nemzetközi, így angolul kommunikáltunk. Erre lennék kíváncsi, hogy vannak e ilyen helyek, főleg Berlin érdekelne. Nem tudom miért, de Anglia valahogy nem vonzz, de azért lehet, hogy egyszer megpróbálom ott is.
2011. szept. 13. 19:34
 3/4 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, mert én pedig Ausztriába készülök, és szintén ELÉG alap tudásom van németből, nem sok, és szintén felsőfokúval rendelkezem angolból. Természetesen a megfelelő lépés az lenne, ha olyan nyelvterületre mennék dolgozni, de az mind szinte messze van, és nekem meg van kötve a kezem családi okból, hogy ne menjek messzebb. Tehát hogy lehet boldogulni, avagy milyen munkát lehet ennyi nyelvtudással vállalni német nyelvterületen. Tudomáson szerint sokan vannak külföldön 0 nyelvtudással, de nem tudom, hogy országonként, mi a megfelelő munka ehhez mérten.
2011. szept. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ausztriában szeritem több az esély kevés nyelvtudásal dolgozni szakácsként. De ez fönöktöl függ szerintem, és a németek közül is sokan beszélnek angolul lehet ilyen alapon nagyobbak az esélyid.Mert van komunikacios lehetöségetek igy.
2011. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!