Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy mondjam meg a főnökömnek,...

Hogy mondjam meg a főnökömnek, hogy hamarosan férjhez megyek? Félek, hogy ki fog rúgni, mert azt hiszi, biztos el akarok menni majd szülni. Pedig még nem tervezek gyereket.

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Legyen ő az esküvői tanúd! Akkor talán nem rúg ki.
2011. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi abban a logika, hogy ezért kirúgjon? Azt, hogy esetleg valamikor szülni fogsz, már akkor fel kellett merülnie benne, amikor meglátta, hogy nő vagy. Ennyire nem hülyék a főnökök, hogy egy fiatal lányról azt feltételezzék, hogy soha nem megy férjhez, és soha nem szül gyereket.
2011. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy én vagyok maradi de minek elmondani?

lesz rajtad egy gyűrű és ennyi.semmi köze hozzá,ha meg jó viszonyt ápoltok akkor akkor úgyis tudja hogy még nem akarsz babázni.

2011. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem neked nem a munkahelyi kirúgástól van félelmed... csak félsz a házasságtól.
2011. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!