Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van /Létezik olyan online...

Van /Létezik olyan online munka ami valós, és valóban fizet?

Figyelt kérdés
Nekiálltam, hogy keresek online munkát, hátha akad. Nem nagy pénzeket gondoltam kaszálni, csak annyit, hogy suli mellett lehessen vmi zsebpénzem. Egyik ismim (külföldi) magyarázott, hogy ő csinál ilyet, hogy linkeket kell látogatni, és ezért pénzt kap. De akkor többet nem is beszéltünk róla. A lényeg, hogy most nekiálltam keresni ilyet vagy hasonlót. De a legtöbb oldal nagyon kamu szagú (azért jó az orrom az ilyenekhez)... szeretném megkérdezni, hogy valaki csinált már ilyet, vagy tudtok -e valami olyan webhelyről, ami megbízható, kifizetnek?
2011. aug. 20. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek a francia PTC oldalak mamámnak fizetnek deh vagy 3-4 óra hosszát kell vele bíbelődni naponta hogy meglegyen havi 2000 ft! szoval nagyon kevés
2011. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
onkább nézz be egy diákszövetkezethez egy nap 8 óra melóvel már 3000 ft :)
2011. aug. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!