Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 14 éves vagyok, és szeretnék...

14 éves vagyok, és szeretnék valamit dolgozni. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Minimálbérért is képes lennék (200-300 Ft). Bármilyen típúsút elvállalnék. Lehetséges ez?
2009. ápr. 16. 16:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha számít akkor Budapesten lakom a 11. kerülteben...
2009. ápr. 16. 16:42
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

16 éves kor alatt csak szülői belegyezéssel dolgozhatsz pl. szórólapozás, árufeltöltés

Érdeklődj diákszövetkezeteknél, Melódiáknál.

2009. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
85%
Szerintem nem nagyon lehetséges. A testvérem 18 lesz ápr.20-án,és rengeteg helyre próbált menni dolgozni,de sehova nem kellett végül,mert azt is alig tudják már dolgoztatni,ak rendes 8 órás munkaidőben van. Várj még egy kicsit,gondolom nem vagytok rászorulva.
2009. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy képes lennél minimálbérért. De ne reménykedj. Most a családfenntartóknak kell a munka, nem zsebpénzre.
2009. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
15 éves kortól szülői beleegyezéssel 16 évesen meg saját döntés alapján is szülői hozzájárulás nélkül is dolgozhatsz legálisan, pl. diákszövetkezetek által kiközvetített helyeken. 14 évesen legálisan nem vállalhatsz munkát, csak feketén. Már ha alkalmaz így valaki, addig marad a szomszéd néni nek ebédhordás, takarítás, kutya sétáltatás.
2009. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is ilyenekre gondoltam. Pl kutyasétáltatás... Köszi!
2009. ápr. 16. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!