Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Flextronics + közvetítő...

Flextronics + közvetítő irodák. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Üdv!


Több közvetítő iroda közvetíti a Flextronics ajánlatait, ráadásul folyamatosan.

Miért van ez? Kirúgnak az első hónap után? Vagy rossz a fizu, maguktól távoznak az ott dolgozók?

A fizetés mennyire korrekt? Ha megbeszélek valamit, úgy is lesz, vagy -30ezer ft.

120 nettot okostelefon javítással lehet ott keresni?

4 műszak esetén tényleg 3 nap munka (12 óra), majd 3 nap pihenő? nem variálják?


Budapestről van szó..


Köszönöm


2011. aug. 24. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A budapesti Flextronics-ot nem ismerem, de itt a zalaegerszegivel rengeteg a probléma! Túlórákat érdekesen számolják, 90%-ban nem fizetik ki őket! Egy szűk helyen kell 12 óráznod, ha WC-re kell menned, valakinek át kell vennie azt amit te csinálsz, mert a szalag folyamatosan megy. A munkaidő olyan amilyent írtál! Azért van folyamatosan felvétel, mert sűrűn cserélődnek az emberek az alacsony fizetés, rossz munkakörülmények, embertelen bánásmód miatt. Én voltam állásinterjún, de mikor megmondták, hogy műszakpótlékkal együtt bruttó 80.000 Huf, akkor fogtam magam(és még másik 40 ember) feláltunk és eljöttünk! Bátyám dolgozott a cégnél 1 hetet, de többet nem bírt! Embertelen! Undorító cég!
2011. aug. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Komáromban a nokia sokkal barátibb emberibb csak 12 órás munkarendről 8 órás H-p-ig műszakra tértek át 2012-től. :(
2012. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!